Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

 

Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили веб-сторінку „Платформа ветерана „Черкаський вимір“, який сприятиме інтеграції захисників і захисниць у мирне життя.

На даному сайті зібрано й упорядковано всю необхідну для ветеранів інформацію.

Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі територіальних громад, медична допомога та реабілітація, пенсійне забезпечення, професійна освіта, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів.

Щоб зайти на сайт „Платформа ветерана „Черкаський вимір“,  – натисніть

https://ukrveteran.ck.gov.ua/

 

*********************************************************************************************************************

 Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу!

Нехай наша батьківщина цвіте і розвивається. Ми українці — і пишаємося цим!

 

Офіційний сайт — Сагунівської  сільської територіальної громади . ВІТАЄМО!

Сагунівська СТГ – це мальовнича громада Черкащини на правому березі Кременчуцького водосховища, де живуть нащадки козацького роду з високими спортивними досягненнями у дзюдо і спортивному орієнтуванні, справжній рай для мисливців, рибалок і садівників. Активність мешканців, соціальна відповідальність бізнесу і дієвість влади стали запорукою комфортних умов для проживання і розвитку населення, розвитку зеленого туризму, кооперативного руху, фермерського господарства, інших форм підприємництва, відкритості СТГ для світу, екологічної чистоти, культурної, політичної та релігійної толерантності.

 

 

gid-300x170
diya-300x170
Platform.diya_baner
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow