Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

Проект рішення Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік

Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Сагунівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік».

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік».

Проект розроблений виконавчим комітетом Сагунівської сільської ради.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення Сагунівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік» розміщено на офіційному сайті Сагунівської сільської ради http:// https://sagunivskaotg.org.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження і пропозиції до Проекту рішення Сагунівської сільської ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу виконавчого комітету Сагунівської сільської ради: вул. Л.Українки, 77/4, с. Сагунівка Черкаська обл. Черкаський р-н. 19644. 

e-mail:  sagunivskarada@ukr.net   тел.(0472) 34-26-98

 

 

Сільський голова                                               І.І.Бодяненко

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

gid-300x170
diya-300x170
Platform.diya_baner
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow