Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

Опубліковано 08 січня 2020 року Проекти рішень на 23 сесію

 1. Про присвоєння рангу сільському голові Бодяненко І.І.
 2. Про надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади Сагунівської сільської ради
 1. Про затвердження Програми Поліцейський офіцер громади» на 2020-2025 роки
 2. Про створення поліцейської станції» на території  Сагунівської сільської ради
 3. Про затвердження передавального акту Боровицької сільської ради

6.Про затвердження передавального акту Топилівської сільської ради

7.Про погодження проекту обласної Програми «Підтримка системи громадського здоров’я на 2020-2022 роки»

8.Про затвердження програми «Розвиток загальної середньої освіти»   на  2020-2021 роки.

 1. Про внесення змін про затвердження батьківської плати в дошкільних навчальних закладах
 2. Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Сагунівської сільської ради
 3. Про затвердження Програми «Підтримка та популяризація української мови  на території Сагунівської ОТГ»  на 2020-2021 роки
 4. Про відмову Матвеєву Д.О у виділені земельної ділянки безоплатно у власність
 5. Про відмову Матвеєву М.О у виділені земельної ділянки безоплатно у власність
 6. Про відмову Ющенко А.В у виділені земельної ділянки безоплатно у власність
 7. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Брик В.О.
 8. Про надання Семеняці О.В. дозволу на  розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особисто селянського господарства у  власність 
 9. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Семеняці О.В.
 10. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Кучугурному Василю Івановичу.
 11. Про затвердження  проекту землеустрою,  щодо відведення  земельної  ділянки для індивідуального садівництва у власність Мельніченку А.В.
 12. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості),під магазином Овчаренко В.І.
 13. Про затвердження  технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Пономаренко Г.П
 14. Про внесення змін до попереднього рішення сесії Сагунівської сільської ради від 14.03.2013 року № 22 – 8/VI «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою»
 15. Про розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  ПАТ «Черкасигаз»
 16. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Семенуха В.Г .

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від __________________ 2020 року                                                №

Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Семенуха В.Г .

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст.12, 118, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Семенухи Віри Григорівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для передачі земельної ділянки у власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Семенусі Вірі Григорівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки, 39, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області, для передачі у приватну власність за рахунок земель комунальної власності Сагунівської сільської ради.
 2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка  Володимира Олексійовича головного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від __________________ 2020 року                                          №

Про розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  ПАТ «Черкасигаз»

Керуючись ст.26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..12, 20, 116  Земельного кодексу України, ст. 25 Закон України «Про землеустрій», розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення землі, площею 0,4611га на якій розміщені нежитлові будівлі та споруди що належать ПАТ «Черкасигаз» на праві власності ,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл Публічному акціонерному товариства «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,4611 га,  на якій розміщені нежитлові будівлі та споруди, що належать на праві власності із зміною цільового призначення землі, розташовану по вул. Енгельса, 2а с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області на території Сагунівської об’єднаної територіальної громади.
 2. Виготовлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на голову постійної комісію Пащину Олександра Івановича з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального господарства.

 

Сільський голова                                           І.І.Бодяненко

 

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від __________________    2020 року                        №

Про внесення змін до попереднього рішення сесії Сагунівської сільської ради від 14.03.2013 року № 22 – 8/VI «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою»

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст.12, 22, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву Охріменко Євгенія Вікторовича щодо внесення зміни до рішення сесії Сагунівської сільської ради № 22 – 8/VI від 14.03.2013 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою» в зв’язку із змінами у земельному законодавстві, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в пункт 1 до рішення сесії Сагунівської  сільської ради 22 – 8/VI від 14.03.2013 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою»:

— викласти пункт 1 в такій редакції – «Надати Охріменко Євгенію Вікторовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Сагунівка, вул. Степова, 55 Черкаського  району Черкаської області, для передачі у приватну власність за рахунок земель комунальної власності Сагунівської сільської ради».

 1. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка Володимира Олексійовича головного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального господарства.

 

 

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

 

 

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

22 сесія сільської ради VII скликання

                                                        РІШЕННЯ

Від_______________ 2020р                                          №____

Про затвердження  технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Пономаренко Г.П

Відповідно до ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст. 12, 93, 122, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, розглянувши заяву   Пономаренко Ганни Павлівни про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2500 га (кадастровий номер 7124985500:01:003:0487), для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та передачі земельної ділянки у власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Пономаренко Ганні Павлівні технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2500 га (кадастровий номер 7124985500:01:003:____), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки ,50, с .Сагунівка Черкаського району Черкаської області , розроблену ЧРФ ДП Центру ДЗК.

2.Передати у власність Пономаренко Ганні Павлівні із земель комунальної власності Сагунівської сільської ради земельну ділянку з кадастровим номером 7124985500:01:003:______.

3.Рекомендувати Пономаренко Ганні Павлівні забезпечити внесення відомостей  про вказану вище  земельну ділянку до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 1. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка Володимира Олексійовича головнрго спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального господарства.

Сільський голова                                           І.І. Бодяненко

 

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від __________________ 2020 року                                                №

Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості),під магазином Овчаренко В.І.

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст.12, 118, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Овчаренка Віктора Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га  на землях комерційного використання (під магазином), для передачі земельної ділянки в оренду сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Овчаренко Віктору Івановичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га на землях комерційного використання (під магазином), яка розташована за адресою: вул. Жовтнева, 40/2, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області, для передачі в оренду за рахунок земель комунальної власності Сагунівської сільської ради.
 2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка  Володимира Олексійовича головного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

 

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

23 сесія сільської ради VІІ скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від __________ 2020 року                                                             № ________

 

Про затвердження  проекту землеустрою,  щодо відведення  земельної  ділянки для індивідуального садівництва у власність Мельніченку А.В.

Відповідно до ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст. 12, 93, 122, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, розглянувши заяву   Мельніченка Анатолія Васильовича про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1200 га,  кадастровий номер 7124985500:01:002:0284, для  індивідуального садівництва , та передачі земельної ділянки у власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Мельніченку Анатолію Васильовичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1200га кадастровий номер 7124985500:01:002:0284, для індивідуального садівництва , яка знаходиться за адресою:  вул. Дачна,8, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області , розроблену ЧРФ ДП Центру ДЗК.

2.Передати у власність Мельніченку Анатолію Васильовичу із земель комунальної власності Сагунівської сільської ради земельну ділянку, площею 0,1200га з кадастровим номером 7124985500:01:002:0284.

3.Рекомендувати Мельніченку Анатолію Васильовичу забезпечити внесення відомостей  про вказану вище  земельну ділянку до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 1. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка Володимира Олексійовича головного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального господарства.

Сільський голова                                         І.І.Бодяненко

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від __________________ 2020 року                                                №

Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Кучугурному Василю Івановичу.

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст.12, 118, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Кучугурного Василя Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для передачі земельної ділянки у власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Кучугурному Василю Івановичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки,13, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області, для передачі у приватну власність за рахунок земель комунальної власності Сагунівської сільської ради.
 2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка  Володимира Олексійовича головного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_____ 2020 року                                                                            №

Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Семеняці О.В.

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст.12, 118, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Семеняки Ольги Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для передачі земельної ділянки у власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Семеняці Ользі Вікторівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою: вул. Дружби народів, 13, с. Боровиця Чигиринського району, Черкаської області, для передачі у приватну власність за рахунок земель комунальної власності Сагунівської сільської ради.
 2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на Братцеву Ольгу Миколаївну провідного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

 

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

 

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від _____ 2020 року                                                                     №

Про надання Семеняці О.В. дозволу

на  розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особисто селянського господарства у  власність

 

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст.12, 22, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій»  розглянувши заяву Семеняки Ольги Вікторівни  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,25 га  для  ведення особистого селянського господарства, для передачі у приватну власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Семеняці Ользі Вікторівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Боровиця, Чигиринського району Черкаської області, за рахунок земель сільськогосподарського призначення.
 2. Виготовлений проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного  кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на Братцеву Ольгу Миколаївну провідного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

 

 

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

 

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від __________________ 2020 року                                                №

Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації із землеустрою,  щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки в натурі (на місцевості), для передачі у власність Брик В.О.

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. ст.12, 118, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Брик Василя Олексійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для передачі земельної ділянки у власність, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Брик Василю Олексійовичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою: вул. Миру,125, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області, для передачі у приватну власність за рахунок земель комунальної власності Сагунівської сільської ради.
 2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки погодити у відповідності до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України.
 3. Контроль за виконання рішення покласти на Зайченка  Володимира Олексійовича головного спеціаліста відділу земельних відносин Сагунівської сільської ради та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

Сільський голова                                      І.І.Бодяненко

 

 

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від_______________ 2020р                                          №____

Про відмову Ющенко А.В

у виділені земельної ділянки

безоплатно у власність

 

Розглянувши заяву гр. Ющенко Андрію Володимировича про виділення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2 га, із земельної ділянки  кадастровий номер 7125480500:01::001:1600 комунальної власності в адміністративних межах Сагунівської сільської ради за межами населеного пункту села Боровиця та подані документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 79-1, 83, 122, 123 Земельного кодексу України та Законом України «Про Державний земельний кадастр»,  сільська рада

Вирішила:

 1. Відмовити гр. Ющенко Андрію Володимировичу у виділені земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2 га, із земельної ділянки кадастровий номер 7125480500:01::001:1600, загальною площею 21,0284 га в адміністративних межах Сагунівської сільської ради за межами населеного пункту села Боровиця, в зв’язку з ти, що та частина ділянки , яку вказав заявник входить до переліку ділянок на які виготовлена документація на передачу в оренду в формі аукціону.
 2. Контроль за виконання рішення покласти на голову потійної комісії Пащину Олександра Іванович та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

 

Сільський голова                                        І.І.Бодяненко

 

                             САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від_______________ 2020р                                          №____

Про відмову Матвеєву М.О

у виділені земельної ділянки

безоплатно у власність

 

Розглянувши заяву гр. Матвеєва Матвія Олександровича про виділення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2 га, із земельної ділянки  кадастровий номер 7125480500:01::001:1600 комунальної власності в адміністративних межах Сагунівської сільської ради за межами населеного пункту села Боровиця та подані документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 79-1, 83, 122, 123 Земельного кодексу України та Законом України «Про Державний земельний кадастр»,  сільська рада

Вирішила:

 

 1. Відмовити гр. Матвеєву Матвію Олександровичу у виділені земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2 га, із земельної ділянки кадастровий номер 7125480500:01::001:1600 в адміністративних межах Сагунівської сільської ради за межами населеного пункту села Топилівка, в зв’язку з невідповідністю вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.
 2. Контроль за виконання рішення покласти на голову потійної комісії Пащину Олександра Іванович та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

 

Сільський голова                                        І.І.Бодяненко

САГУНІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

23 сесія сільської ради VII скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від_______________ 2020р                                          №____

Про відмову Матвеєву Д.О

у виділені земельної ділянки

безоплатно у власність

 

Розглянувши заяву гр. Матвеєва Дмитра Олександровича про виділення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2 га, із земельної ділянки  кадастровий номер 7125480500:01::001:1600 комунальної власності в адміністративних межах Сагунівської сільської ради за межами населеного пункту села Боровиця та подані документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 79-1, 83, 122, 123 Земельного кодексу України та Законом України «Про Державний земельний кадастр»,  сільська рада

Вирішила:

 

 1. Відмовити гр. Матвеєву Дмитру Олександровичу у виділені земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2 га, із земельної ділянки кадастровий номер 7125480500:01::001:1600 в адміністративних межах Сагунівської сільської ради за межами населеного пункту села Топилівка, в зв’язку з невідповідністю вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.
 2. Контроль за виконання рішення покласти на голову потійної комісії Пащину Олександра Іванович та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

 

Сільський голова                                        І.І.Бодяненко

САГУНІВСЬКА      СІЛЬСЬКА      РАДА

сесія сільської ради VІІ скликання

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

2020

Про присвоєння  рангу

сільському  голові

Бодяненко І.І.

 

Керуючись ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оплату праці», Постановою № 268 від 09 березня 2006р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  постановою Кабінету Міністрів Країни від 24 травня 2017р. №353»Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 09 березня 2006р. №268 та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України»,   сільська рада,

В И Р І Ш И Л А:

 1. Присвоїти сільському голові Бодяненко Ірині Іванівні, 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісію  сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гурську Ганну Федорівну.

 

Сільський голова                                             Ірина БОДЯНЕНКО

________________________________________________________________________

ПРОЕКТ

 

 

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

—січня  2020 року                                                                                  № /VII

 

 

Про затвердження Програми

«Підтримка та популяризація української мови

на території Сагунівської ОТГ»

на 2020-2021 роки

        

Керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Декларації про державний суверенітет України», Програми підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки, з метою створення належних умов для розвитку і розширення сфери функціонування української мови, формування патріотизму у громадян, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

1.Затвердити Програму «Підтримка та популяризація української мови на території Сагунівської ОТГ» на 2020-2021 роки (далі – Програма), (Додаток 1).

 

2.Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Сагунівської сільської ради на 2020-2021 роки та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

 

 1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на Джулай В.О. – голову постійної комісії з гуманітарних питань.

 

Сільський голова                                                                       І.І.Бодяненко

 

 

Додаток до рішення №—/VІІ від 27.01.2020 року

«Про затвердження програми «Підтримка

та популяризація української мови

на території Сагунівської ОТГ»

на 2020-2021 роки»» 

 

                                               

ПРОГРАМА

«Підтримка та популяризація української мови

на території Сагунівської ОТГ»

на 2020-2021 роки

 

 

1.Загальні положення

 

Програма «Підтримка та популяризація української мови» Сагунівської сільської ради на 2020-2021 роки  (далі — Програма) розроблена відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Декларації про державний суверенітет України»,  Програми підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки.

Актуальність розроблення та прийняття даної Програми зумовлена необхідністю впровадження державної політики щодо розвитку та консолідуючої ролі української мови у становленні громадянського суспільства.

 

 1. Мета та основні завдання Програми

 

Метою програми є створення належних умов для розвитку і розширення сфери функціонування української мови, виховання шанобливого ставлення до неї, формування патріотизму у громадян.

 

Основними завданнями програми є:

 • зміцнення статусу української мови, як державної;
 • всебічний розвиток і розширення функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя;
 • визначення та здійснення заходів для стимулювання глибокого вивчення української мови;
 • створення належних умов для вивчення української мови у закладах освіти громади;
 • стимулювання читацьких інтересів населення, зацікавлення його класичною та сучасною українською літературою.
 • проведення заходів національно-патріотичного виховання;
 • сприяння національно-культурному розвитку населення громади.

 

 1. Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання програми забезпечить:

 • практичну реалізацію статті 10 Конституції України щодо всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя;
 • визначення та здійснення заходів для стимулювання глибокого вивчення української мови;
 • розширення функціонування української мови у сфері культури, освіти тощо;
 • підтримку функціонування української мови в інформаційному комп’ютерному середовищі;
 • підтримку наукових розробок, предметом дослідження яких є українська мова, література та українська культура;
 • покращення науково-методичного забезпечення закладів освіти з метою вивчення державної мови;
 • стимулювання вивчення української мови здобувачами освіти та мешканцями громади;
 • стимулювання читацьких інтересів населення, зацікавлення його класичною та сучасною українською літературою;
 • популяризація української культури;
 • підвищення рівня професійної компетентності, практичних навичок усного і писемного спілкування державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

 

 1. Джерела фінансування та термін виконання Програми

 

Фінансування Програми здійснюватиметься в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Сагунівської сільської ради на освітню галузь, централізованих субвенцій з державного та обласного бюджетів на виконання державних та  обласних  програм у галузі освіти та інших джерел, не заборонених законодавством.

Термін виконання Програми 2020-2021 роки.

 

 

 

 

 

 

Заходи щодо виконання

 Програми «Підтримка та популяризація української мови»

Сагунівської сільської ради  на 2020-2021 роки

 

Заходи Виконавці Очікуваний

результат

1.     Розвиток  і функціонування української мови
1 Дотримання Закону України «Про засади державної мовної політики» щодо назв юридичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності. Сільська рада, виконавчий комітет Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову
2 Забезпечення закладів освіти та бібліотечних закладів  книжковими виданнями та супровідними дисками із української художньої літератури. Сільська рада, виконавчий комітет, відділ освіти, керівники закладів освіти, керівники бібліотечних закладів Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову
3 Забезпечення закладів освіти методичними посібниками й дидактичними матеріалами для вчителів української мови і літератури та інших дисциплін. Сільська рада, виконавчий комітет, відділ освіти, керівники закладів освіти Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову
4 Виконання вимог нормативно-правових актів щодо функціонування державної мови під час проведення туристичних, спортивно-масових, молодіжних та культурно-масових заходів. керівники закладів культури, керівники закладів освіти Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову
2.     Підвищення  рівня культури мовлення 
1 Розробка українськомовних продуктів – сцена-

ріїв державних свят, історичних дат та свят народно-обрядового спрямування для використання закладами культури.

 

виконавчий комітет,

керівники закладів культури

Популяризація української культури
 2 Розробка та розповсюдження буклетів, пам’яток, календарів, тематично пов’язаних із українською мовою і культурою. керівники закладів культури Популяризація української культури
3 Підвищення рівня мовної культури під час проведення культурно-мистецьких заходів. керівники закладів культури Популяризація української культури
4 Впровадження етнотуризму (вивчення й популяризація побуту, традицій українського народу).

 

керівники закладів культури,

керівники закладів освіти

Популяризація української культури
3. Доступ здобувачів освіти до якісної мовної освіти
1 Забезпечення українськомовного режиму в усіх закладах освіти ОТГ. відділ освіти, керівники закладів освіти Покращення мовного режиму в навчально-виховному процесі
2 Забезпечення високого професійного рівня викладання і вивчення української мови і літератури у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

 

відділ освіти, керівники закладів освіти Підвищення рівня викладання і вивчення української мови і літератури
3 Поповнення бібліотечних фондів закладів освіти ОТГ словниками, довідниками, підручниками, посібниками, наочним матеріалом із української мови, зразками художньої літератури, фаховою періодикою для словесників, українськомовними виданнями з різних галузей науки. відділ освіти, керівники закладів освіти Підвищення рівня

забезпечення фаховою періодикою та посібниками бібліотек  закладів освіти

4 Проведення  у закладах освіти конкурсів,  творчо-пошукових і науково-дослідницьких робіт із української мови і літератури та інших видів мистецтва (образотворчого, кіно, фото тощо) на українську тематику. відділ освіти, керівники закладів освіти Виховання в учнів

патріотизму, любові до рідного слова.

5 Проведення науково-практичних конференцій, семінарів із питань підвищення якості викладання державною мовою у закладах освіти, спонукання педагогів до постійного використання української мови у процесі спілкування з дітьми та молоддю.

 

відділ освіти, керівники закладів освіти Підвищення рівня якості викладання державною мовою
6 Під час проходження атестації педагогічними працівниками при встановленні кожної кваліфікаційної категорії (розряду) враховувати обов’язкове володіння державною мовою в обсязі, необхідному для виконання професійних обов’язків, відповідно до ст. 10 Конституції України відділ освіти, керівники закладів освіти Впровадження державної мови в освітній процес
7 Підвищення кваліфікації вчителів, які викладають у класах із поглибленим або профільним вивченням української мови та літератури на відповідних курсах. відділ освіти, керівники закладів освіти Впровадження державної мови в освітній процес
8 Участь у науково-практичних конференціях та семінарах з питань навчання державною мовою педагогічних працівників закладів освіти. відділ освіти, керівники закладів освіти Впровадження державної мови в освітній процес
9 Створення електронної бази матеріалів для проведення у навчальних закладах заходів, пов᾿язаних із мовними святами, зокрема Днем української писемності і мови.

 

відділ освіти, керівники закладів освіти Покращення

інформова-ності

педагогічних

працівників з питань

викладання

української мови та

літератури

10 Створення у закладах освіти факультативів для здобувачів освіти, груп для батьків, які бажають удосконалювати знання з української мови і вміння послуговуватися нею.

 

відділ освіти, керівники закладів освіти Популяризація української мови і культури
11 Створення у закладах загальної середньої освіти стендів з інформацією про заходи  щодо підтримки української мови відділ освіти, керівники закладів освіти Популяризація української мови і культури
12 Оформлення кабінетів української мови. відділ освіти, керівники закладів освіти Популяризація української мови
13 Проведення у закладах загальної середньої освіти 9 листопада, у День української писемності і мови, заходу «Диктант національної єдності». відділ освіти, керівники закладів освіти Виховання в учнів

патріотизму, любові до рідного слова.

14 Проведення у закладах освіти та закладах культури культурно-просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію української мови, культури та історії України. відділ освіти, керівники закладів освіти, керівники закладів культури Виховання в учнів

патріотизму, любові до рідного слова.

 

4. Зміцнення статусу української мови як державної

1 Неухильне дотримання мовного законодавства при проведенні конкурсів щодо вступу на державну службу, органи місцевого самоврядування. Сільська рада Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову
2 Здійснення постійного контролю за використанням української мови державними службовцями, працівниками органів місцевого самоврядування в усній та писемній формі офіційно-ділового стилю спілкування. Сільська рада Оволодіння офіційно-діловим стилем сучасної української літературної мови, вимогами до складання та оформлення документів

 

 

3 Забезпечення заходів щодо поглиблення знань з української мови та її використання у процесі виконання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування посадових обов’язків (систематичне проведення тематичних семінарів  на теми: «Ділове українське мовлення в сфері державного управління та місцевого самоврядування» та «Ділова українська мова», а також практичних занять у рамках тематичних короткострокових семінарів та за професійними програмами з метою підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів апарату, управлінь, відділів  Сагунівської сільської ради. Сільська рада, відділ освіти Підвищення рівня професійної компетентності  практичних навичок усного і писемного спілкування, широкої мовленнєвої практики державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у процесі виконання посадових обов’язків
4 Участь посадових осіб органів місцевого самоврядування  9 листопада, в день української писемності і мови у заході «Диктант національної єдності». Сільська рада, відділ освіти Популяризація української мови

 

 

Сільський голова                                          І.І. Бодяненко

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________

ПРОЕКТ

 

 

 

 

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

сесія  VІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

 

—січня 2020 року                                                                              №—/VII

Про встановлення вартості харчування в

закладах загальної середньої освіти

Сагунівської сільської ради

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про охорону дитинства», «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»,  постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податків на додану вартість» (зі змінами), погодження постійної комісії з питань питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська  рада

 

 

В И Р І Ш ИЛА :

 1. Встановити з 01.01. 2020 року вартість харчування на одну дитину в день в Сагунівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Боровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Топилівському НВК «ЗЗСО І ст.–ЗДО» за рахунок коштів бюджету Сагунівської сільської ради для учнів 1-11 класів для безкоштовного гарячого харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-ІІІ, дітей, батьки яких є учасниками АТО, в сумі 15,00 гривень.
 2. Встановити з 01.01.2020 року вартість харчування на день для учнів 1-4 класів у сумі не більше 15,00 гривень у розмірі 50 відсотків за рахунок коштів загального фонду місцевого бюджету та у розмірі 50 відсотків за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
 3. Встановити з 01.01.2020 року вартість харчування учнів що перебувають у групі продовженого дня у сумі 10,00 гривень на день за рахунок батьківської.
 4. 4. Дозволити з 01.01.2020 року вартістьхарчування учнів 5-11 класів у сумі не більше 15,00 гривень на день за рахунок батьківської плати (за бажанням).
 5. Встановити вартість харчування в пришкільних таборах з денним перебуванням у закладах загальної середньої освіти Сагунівської сільської ради на 2020 рік в сумі 20,00 гривень на день відсотків  за рахунок коштів загального фонду місцевого бюджету.
 6. Встановити з 01 січня 2020 року Топилівському НВК «ЗЗСО І ст.–ЗДО» вартість харчування у розмірі 50 відсотків одного дітодня для дітей дошкільного віку: віком до 3 років 27,00 грн., від 3 до 6 років 30,00 грн. На літньо-оздоровчий період з 01.06.2020 року по 31.08.2020 року збільшити вартість харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах на 10 відсотків (на придбання свіжих овочів та фруктів) від вартості харчування одного дітодня.
 7. Встановити, що з 01.01.2020 року батьки або особи, що їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у комунальних закладах освіти  не пізніше останнього дня попереднього місяця.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на директора Сагунівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Атамась Л.І., директора Боровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Наконечнюка В.В., директора Топилівського НВК «ЗЗСО І ст.–ЗДО» Оржехівську Н.Р.

 

 

 

Сільський голова                                                                     І.І.Бодяненко

 

 

_________________________________________________________________________

ПРОЕКТ

 

 

 

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

21 сесія  VІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

 

—січня 2020 року                                                                              №  —/VII

Про внесення змін про

затвердження батьківської плати в

дошкільних навчальних закладах

 

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», за погодженням з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада

 

В И Р І Ш ИЛА :

 

 1. Встановити, що з 01.01.2020 року батьки або особи, що їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у комунальному закладі дошкільної освіти у розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день не пізніше останнього дня попереднього місяця.
 2. Від плати за харчування дитини (дітей) звільняються із сімей, які зареєстровані на території Сагунівської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

2.1. Сім’ї, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

2.3. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях.

2.4. Діти учасників бойових дій.

 1. Зменшити розмір плати за харчування на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей, при цьому на рівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством, або направленням на примусове лікування тощо.
 2. Для дітей із сімей, які належать до інших територіальних громад, встановити батьківську плату за харчування одного вихованця у закладах дошкільної освіти у розмірі 100 відсотків від вартості харчування одного вихованця на день.
 3. Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у ЗДО проводиться щорічно і може переглядатися протягом року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання в ЗДО таких документів:

4.1. Заяви одного з батьків або осіб, що їх замінюють, щодо звільнення від плати за харчування дитини.

4.2. Довідки про склад сім’ї, в якій проживає дитина.

4.3. Копії рішення про призначення опікуна над дитиною — сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування.

4.4. Довідки з відділу соціального захисту населення про виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї (для малозабезпечених сімей).

4.5. Копії інших довідок, які підтверджують відповідний соціальний статус дитини, що дає право на звільнення від плати за харчування в ЗДО.

 1. Затвердити з 01 січня 2020 року вартість харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах на 2020 рік для дітей віком до 3 років 27,00 грн., від 3 до 6 років 30,00 грн.

6.На літньо-оздоровчий період з 01.06.2020 року по 31.08.2020 року збільшити вартість харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах на 10 відсотків (на придбання свіжих овочів та фруктів) від вартості харчування одного дітодня.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на завідувача ДНЗ ясла-садок «Пролісок» Балаш Л.П., завідувача ДНЗ  «Малятко»Захарченко Н.М.

Сільський голова                                                                     І.І.Бодяненко

 

__________________________________________________________________________

ПРОЕКТ

 

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

—січня  2020 року                                                                                  № /VII

 

 Про затвердження програми

«Розвиток загальної середньої освіти»

на  2020-2021 роки.

 

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», враховуючи висновки постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та постійної комісії з гуманітарних питань, сесія Сагунівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму «Розвиток загальної середньої освіти» на 2020-2021 роки   (додаток 1).

2.Фінансування заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Сагунівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

3.Організація виконання Програми покладається на виконавчий комітет Сагунівської сільської ради.

 1. 4. Контроль за виконанням рішення покласти на Гурську Г.Ф. -голову постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на Джулай В.О. – голову постійної комісії з гуманітарних питань.

 

 

 

Сільський голова                                                                        І.І.Бодяненко

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення сільської ради

№  /VІІІ від .01.2020 р.

ПРОГРАМА

«Розвиток загальної середньої освіти»

на 2020-2021 роки

 

І. Мета Програми

Програма «Розвиток загальної середньої освіти» на 2020-2021 роки  (далі — Програма) розроблена відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України  від 25.06.2013 № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року»,  постанов Кабінету Міністрів України з питань освіти, документів Міністерства освіти і науки України, Обласної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків», Обласна програма підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року. Програма розроблена з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, оптимізації мережі навчальних закладів, покращення матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти громади, створення умов для всебічного розвитку особистості, забезпечення рівного доступу дітей громади до якісної освіти, участі дітей та працівників закладів освіти громади в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, змаганнях,  виставках, конференціях, фестивалях тощо.

 

ІІ. Завдання Програми

Для  досягнення мети програми необхідно виконати такі завдання:

 1. Модернізувати систему освіти громади з врахуванням сучасних тенденцій розвитку галузі та місцевих потреб.
 2. Удосконалювати зміст освіти відповідно до державних стандартів загальної середньої освіти, впроваджувати  сучасні педагогічні технології, сприяти підвищенню якості знань учнів.
 3. Сприяти створенню у навчальних закладах умов, які відповідають сучасним вимогам розвитку освіти та забезпечують якісне проведення освітнього процесу.
 4. Забезпечити методичний, психолого-педагогічний та медичний супровід учнівської молоді.
 5. Сприяти створенню освітнього середовища для освіти учнів з особливими освітніми потребами.
 6. Оптимізувати мережу загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до демографічної ситуації.
 7. Сприяти досягненню нової сучасної якості загальної середньої, позашкільної освіти відповідно до запитів та можливостей учнів, вихованців з максимальним наближенням  навчання і виховання кожного учня, вихованця до їх здібностей та особливостей.
 8. Забезпечити безкоштовне підвезення  учасників навчально-виховного процесу до місць роботи, навчання і у зворотному напрямку.
 9. Забезпечити участь учнів (вихованців), педагогічних працівників у обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, фестивалях, конкурсах, змаганнях, виставках, конференціях тощо.
 • Забезпечити розвиток сучасного інформаційно-комунікаційного, матеріально-технічного оснащення освітнього процесу в кожному загальноосвітньому навчальному закладі, широкого доступу до інформаційних ресурсів Інтернету.
 • Створювати в освіті громади єдиний інформаційно-навчальний простір, об’єднувати потенціал системи освіти громади, сім‘ї, різних соціальних інституцій, громадськості для заохочення, розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді.
 • Створювати можливості індивідуального вибору та реалізації старшокласниками змісту освіти відповідно до їх освітніх потреб, нахилів та здібностей через диференціацію навчання у старшій школі, розвиток умов для профільного навчання.

 

ІІІ. Очікувані результати Програми

Виконання Програми дасть можливість забезпечити перехід освітньої галузі громади на новий якісний рівень, що сприятиме:

— створенню в громаді цілісного освітнього середовища, яке надасть широкі можливості кожному реалізувати власні освітні потреби;

— створенню ефективних освітніх систем у кожному окремому закладі з врахуванням вимог сучасного суспільства, надання кожній дитині можливості повноцінного розвитку;

— формуванню достатньої життєвої компетенції та конкурентної спроможності випускників сільської школи на ринку праці;

— вихованню особистості, здатної самостійно приймати рішення та займати активну громадську позицію;

— створенню умов для використання новітніх технологій та вивільнення творчої складової в діяльності педагога;

— забезпеченню рівних можливостей в освітньому просторі випускників сільських та міських шкіл.

 

ІV. Джерела фінансування та термін виконання Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Степанківської сільської ради на освітню галузь, централізованих субвенцій з державного та обласного бюджетів на виконання державних та  обласних  програм у галузі освіти та інших джерел, не заборонених законодавством.

Термін виконання Програми 2020-2021 роки.

 

Сільський голова                                                                 І.І Бодяненко

Додаток до Програми

 

Заходи щодо виконання

 Програми «Розвиток загальної середньої освіти»

на 2020-2021 роки

Заходи Виконавці Термін виконання
І. Рівний доступ до якісної освіти
1 Забезпечувати умови рівної доступності для населення  об’єднаної територіальної громади (далі — ОТГ)  на здобуття сучасної  якісної освіти, що відповідає актуальним і перспективним запитам особистості, суспільства і держави, міжнародним критеріям. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
2 Здійснювати оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням демографічних, економічних, соціальних перспектив розвитку та потреб об’єднаних територіальних громад та суспільства. відділ освіти ОТГ,

сільська рада

2020-2021
3 Забезпечити широке використання інформаційних ресурсів Інтернету в освітньому процесі загальноосвітніх навчальних закладів. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
4 З метою ефективного використання комп’ю-терної техніки для викладання навчальних предметів широко використовувати в процесі навчання комп’ютерні програми та електронні підручники. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
5 Продовжити роботу зі створення умов рівного доступу до приміщень навчальних закладів дітей-інвалідів та дітей з обмеженими фізич-ними можливостями (усунення архітектурних бар’єрів, побудова пандусів тощо). сільська рада,

відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

 

2020-2021
6 Здійснювати моніторинг нозологій дітей-інвалідів і дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку та реалізовувати в системі освіти громади державної політики щодо забезпечення конституційних прав і гарантій на рівний доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
7 За потребою відповідно до нозологій визначити спеціальні класи у загальноосвітніх навчальних закладах для реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
8 Забезпечити фаховий психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним навчан-ням. Передбачити у штатних розписах посади вихователя (асистента вчителя) для роботи з учнями з особливими потребами. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти, інклюзивно-ресурсний центр

2020-2021
9 Забезпечити пріоритетність системи пошуку, навчання, виховання і підтримки обдарованих учнів як важливого чинника становлення особистості, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу суспільства. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
10 Сприяти проведенню зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
11 Проводити  моніторингові дослідження  ефективності освітнього процесу та  забезпечення встановленого державою рівня знань, умінь і навичок учнів, стану  охоплення дітей шкільного віку навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти. відділ освіти ОТГ, керівники закладів освіти постійно
12 Створити систему публічних звітів директорів ЗЗСО на сайтах ЗЗСО. відділ освіти ОТГ, керівники закладів освіти 2020
13 Налагодити тісну співпрацю з закладами дошкільної освіти для обміну педагогічним досвідом. відділ освіти ОТГ, керівники закладів освіти постійно
ІІ. Соціальний захист учасників освітнього  процесу
1 Забезпечити безкоштовне підвезення учнів та вчителів, які проживають на відстані понад 3км від навчальних закладів, до місця навчання, роботи і додому в рамках виконання програми «». сільська рада,

відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

2020-2021
2 Забезпечити якісне медичне обслуговування учнів і вчителів згідно з чинним законодавством. Черкаська ЦРЛ, відділ освіти ОТГ, медичний персонал закладів освіти 2020-2021
3 Створити належні умови для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з особливими освітніми потребами та їх соціальної адаптації. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти,

сільська рада

постійно
4 Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти, сільська рада

2020-2021
5 Забезпечувати безоплатний медичний огляд учнів, моніторинг і корекцію стану здоров’я, проведення лікувально-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти. відділ освіти ОТГ, керівники закладів освіти, ЧРЛ
ІІІ. Матеріально-технічна та навчально-методична база навчальних закладів
1 Передбачати в проекті сільського бюджету кошти для проведення реконструкції, капітального, поточного ремонтів загальноосвітніх навчальних закладів, зміцнення їхньої матеріально-технічної,  навчально-методичної бази.  сільська рада,

відділ освіти ОТГ, керівники навчальних закладів

2020-2021
2 Забезпечити сучасною матеріально-технічною та навчально-методичною базою майбутніх першокласників відповідно до вимог нового стандарту початкової освіти  сільська рада,

відділ освіти ОТГ, керівники навчальних закладів

2020-2021
3 Забезпечувати навчальними комп’ютерними комплексами загальноосвітні навчальні заклади,  оновлювати  комп’ютерну техніку, комплектувати заклади ліцензійним програмним забезпеченням. сільська рада,

відділ освіти ОТГ

 

2020-2021
4 Продовжити роботу щодо оновлення обладнання для кабінетів з природничо-математичних дисциплін шляхом спів фінансування. сільська рада,

відділ освіти ОТГ

2020-2021
5 Придбання обладнання для лінгафонного кабінету шляхом спів фінансування. сільська рада,  відділ освіти ОТГ 2020-2021
6 Для утримання загальноосвітніх навчальних закладів, зміцнення їхньої матеріально-техніч-ної та навчально-матеріальної бази залучати відповідно до чинного законодавства кошти підприємств, організацій, окремих громадян, а також кошти, зароблені навчальними закладами за надання населенню додаткових освітніх послуг, орендну плату, збір вторинної сировини тощо. відділ освіти ОТГ,

сільська рада,

керівники навчальних закладів

2020-2021
7 Передбачати в проекті сільського бюджету кошти на преміювання учнів переможців і призерів обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів,  фестивалів тощо. сільська рада,

відділ освіти ОТГ

2020-2021
8 Продовжувати співпрацю з загальноосвітніми навчальними закладами району для обміну педагогічним досвідом, покращення методичного забезпечення навчальних предметів та впровадження інноваційних технологій. сільська рада, відділ освіти ОТГ, керівники навчальних закладів 2020-2021
9 Продовжити роботу щодо реалізації проекту із забезпечення закладів освіти мультимедійною технікою і електронними засобами навчання, переоснащення кабінетів інформатики. сільська рада, відділ освіти ОТГ, керівники навчальних закладів 2020-2021
10 Надання субвенції за відшкодування послуг методичному кабінету відділу освіти ЧРДА. сільська рада 2020-2021
ІV. Забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, пропагування здорового способу життя
1 Продовжити виховання учнівської молоді на основі традицій і звичаїв українського народу, вивчення його історичної та культурної спад-щини, формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України. відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
2 Удосконалювати фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу у навчальних закладах (розширення кількості спортивних гуртків, секцій і клубів з обов’язковим кадровим, фінансовим, матеріально-технічним забезпеченням їх діяльності). відділ освіти ОТГ,

сільська рада,

керівники закладів освіти

постійно
3 Передбачити в проекті сільського бюджету кошти для участі учнів шкіл, вихованців позашкільних закладів в комплексних навчально-виховних заходах (конкурсах, фестивалях, тощо), спортивних змаганнях, військово-спортивних іграх, спартакіадах районного, обласного та всеукраїнського, міжнародного рівнів. сільська рада,

відділ освіти ОТГ, керівники закладів освіти

 

2020-2021
4 Підвищити якість проведення організованих занять фізкультурою і спортом учнів, вихованців із врахуванням індивідуальних фізичних можливостей і особливостей дітей. відділ освіти ОТГ, керівники закладів освіти постійно
5 Забезпечувати оновлення фондів шкільних біб-ліотек національно-патріотичною літературою про приклади героїчної боротьби Українського народу за самовизначення і створення власної держави, ідеали свободи, соборності та державності. відділ освіти ОТГ,

сільська рада,

керівники закладів освіти

постійно
6 Підвищити рівень правової підготовки учнівської молоді для формування високого рівня правової культури та правосвідомості особистості, її ціннісних орієнтирів та активної позиції як членів громадянського суспільства. відділ освіти ОТГ,

сільська рада,

керівники закладів освіти, юристи-практики, працівники правоохоронних органів, управлінь юстиції, громадських організацій правозахисного спрямування

2020-2021
V.  Педагогічні кадри
1 Сприяти підготовці кадрів для системи освіти громади  з числа молоді  за цільовими направленнями у педагогічні навчальні заклади відділ освіти ОТГ

 

постійно
2 Щороку аналізувати стан забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів педагогічними кадрами. Формувати заявки на потребу педагогічних кадрів не менше, як на 3-річну перспективу відділ освіти ОТГ,

керівники закладів освіти

постійно
3 Здійснювати координаційну роботу щодо укладання договорів між загальноосвітніми і вищими навчальними закладами про перепідготовку вчителів для здобуття ними другої, третьої спеціальності за скороченим терміном навчання та повної вищої освіти на базі вищих навчальних закладів області. відділ освіти ОТГ

 

постійно
4 Забезпечити підготовку та перепідготовку ке-рівних і педагогічних кадрів щодо використан-ня інформаційно-комунікаційних технологій в управлінні і організації освітнього процесу. відділ освіти ОТГ

 

2020-2021
VI. Міжнародне партнерство
1 Розширити участь навчальних закладів, педа-гогів та учнів у проектах і програмах міжнародних організацій та співтовариств. відділ освіти ОТГ, керівники навчальних закладів постійно
2 До Всеукраїнського дня бібліотек проводити благодійні акції «Поповнимо шкільну бібліотеку», «Подаруй книжку бібліотеці» тощо, залучаючи спонсорські кошти, добровільні внески вчителів та батьків. відділ освіти ОТГ,

керівники навчальних закладів

Щороку до 01 жовтня

 

Сільський голова                                                         І.І.Бодяненко

__________________________________________________________________________

ПРОЕКТ

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

22 сесія сільської ради VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

————————

 

Про надання дозволу на передачу в оренду майна

комунальної власності територіальної громади

Сагунівської сільської ради

 

Розглянувши лист Дорошенко Н.О. від 14.01.2020 про надання в оренду частини нежитлового приміщення (кабінет №20 приміщення Сагунівського будинку культури), яке перебуває на балансі Сагунівської сільської ради та знаходиться за адресою: с. Сагунівка, вул.Л.Українки, 77/3, для розміщення майстерні з ремонту та пошиття одягу, з метою раціонального використання майна комунальної власності територіальної громади керуючись статтею 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи Постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1995 року № 629  «Про затвердження Методики оцінки об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів» та від 4 жовтня 1995 року № 786  «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», сільська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Надати дозвіл Дорошенко Наталії Олександрівні на оренду частини нежитлового приміщення кабінет №20 Сагунівського будинку культури, яке розташоване за адресою: с.Сагунівка, вул.Л.Українки, 77/3, для розміщення майстерні з ремонту та пошиття одягу строком на 1 рік. Орендна плата складає — 12 % від оціночної вартості.
 2. Виконавчому комітету Сагунівської сільської ради замовити незалежну оцінку об’єкту оренди та надати звіт про проведення незалежної оцінки із рецензією.

3.Орендарю здійснити оплату послуги з проведення незалежної оцінки об’єкта оренди

 1. Надати дозвіл сільському голові Бодяненко І.І. укласти договір на передачу в оренду зазначеного нерухомого майна в установленому законом порядку.

5.Контроль  за виконанням даного рішення покласти на Пащину О.М. голову постійної комісії  сільської  ради з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово– комунального  господарства.

 

 

Сільський голова                                                                               Ірина БОДЯНЕНКО

 

***********************************************************************************************

ПРОЕКТ

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
22 сесія сільської ради VІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
____________ ___________

«Про створення поліцейської
станції» на території
Сагунівської
сільської ради

З метою забезпечення законності, публічного порядку, правопорядку, охорони Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади, відповідно до статті 23 Закону України «Про національну поліцію», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Наказу Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити поліцейську станцію на території Сагунівської сільської ради.
2. Виділити приміщення для поліцейської станції за адресою: с.Сагунівка , вул. Лесі Українки, 77/3, площею 27 метрів квадратних.
3. Для функціонування станції передбачити кошти для придбання офісних меблів, комп’ютера та організаційної техніки.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гурську Ганну Федорівну.

Сільський голова Ірина БОДЯНЕНКО

**************************************************************************************************

ПРОЕКТ

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

22 сесія сільської ради VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

____________                            __________

 

Про затвердження Програми

«Поліцейський офіцер громади»

на 2020-2025 роки

Відповідно до Законів України від 02.07.2015 №580-VIII «Про національну поліцію», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», Наказу Міністерства економіки України від 04.12.2006 №367 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», Наказу Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 №650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничих офіцерів поліції», з метою підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території Сагунівської ОТГ, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська  рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити програму «Поліцейський офіцер громади» на 2020- 2025 роки (Додаток 1).
 2. Виконавчому комітету Сагунівської сільської ради та Відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій, внутрішнього аудиту, планування, бухгалтерського обліку та звітності, забезпечити її виконання та передбачити кошти на реалізацію заходів Програми при формуванні місцевого бюджету на відповідний період.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісію  сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гурську Ганну Федорівну.

 

Сільський голова                                             Ірина БОДЯНЕНКО

 

Додаток 1

до рішення  сесії

від                           №

 

ПРОГРАМА   

«Поліцейський офіцер громади»  на 2020-2025 роки

 

І. Загальні положення

ПРОГРАМА «Поліцейський офіцер громади»  на 2019-2025 роки (далі —  Програма) розроблена відповідно до Законів України «Про національну поліцію», «Про місцеве самоврядування»,  Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності» з метою запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів,  захисту життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань.

В основу реалізації Програми покладено принцип об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів для забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Сагунівській сільській об’єднаній територіальній громаді (далі – Сагунівська ОТГ).

За нормативами  навантаження на одного офіцера   має становити 6000 тис. населення. На Сагунівську ОТГ передбачається 1 поліцейський офіцер, які будуть знаходиться у с. Сагунівка, с. Топилівка, с. Боровиця.

ІІ. Мета і завдання програми

Мета Програми полягає у підвищенні рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території Сагунівської ОТГ. Забезпечення ефективної підтримки місцевим органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування та населенням діяльності органів внутрішніх справ на території Сагунівської ОТГ спрямована на підвищення загального рівня правопорядку в ОТГ, захист життя, здоров’я, честі і гідності населення, цілодобову охорону громадського порядку в селах, профілактичну роботу по попередженню злочинності та забезпеченні комплексного підходу до розв’язання проблем, пов’язаних з питаннями безпеки в ОТГ.

Дана програма передбачає подальше посилення боротьби зі злочинністю,забезпечення громадського порядку,поліпшення профілактичної роботи, з метою забезпечення прав і свобод людини і громадянина, надання допомоги у  фінансовому і матеріально-технічному забезпеченні  юридичним особам, які  здійснюють повноваження в сфері  охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю

Основними завданнями Програми є: постійна співпраця поліцейського офіцера з громадою, інтеграція поліції в суспільство, задоволення безпекових потреб громадян, ефективне та консолідоване  вирішення локальних проблем громади та оцінка роботи поліції на основі дослідження рівня задоволеності громадян. Важливою складовою ефективної діяльності є його матеріально-технічне забезпечення. А саме:

 1. Приміщення;
 2. Меблі та офісна техніка, канцелярські товари;
 3. Доступ до мережі Інтернет;
 4. Пально-мастильні матеріали (100 — 150 л./міс на 1 автомобіль);

 

ІІІ. Очікувані результати від виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу:

 • Попереджання правопорушень шляхом створення таких умов, які є некомфортними та небезпечними для правопорушників.
 • Застосування сучасних технологій для зниження кількості правопорушень (наприклад відео спостереження).
 • Проведення оперативно — профілактичних операцій з метою запобігання негативних проявів серед неповнолітніх, у тому числі пияцтва, наркоманії, дитячої бездоглядності та безпритульності, а також виявлення й притягнення до відповідальності дорослих осіб, які негативно впливають на виховання дітей, втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, наркоманію, проституцію, жебрацтво тощо.
 • Створення безпечного дорожнього середовища в громаді та протидії порушенням правил дорожнього руху.
 • Допомозі людям похилого віку та попереджанню правопорушень щодо них.
 • Створення маршрутів патрулювання з врахуванням громадської думки.
 • Орієнтування на потреби місцевого населення, постійне контактування із мешканцями, щоденне забезпечення порядку на підзвітній території.
 • Залучення нарядів груп реагування патрульної поліції.
 • Домедична допомога.
 • З метою профілактики злочинності в підлітковому та молодіжному середовищі аналіз стану та ефективності залучення підлітків та молоді до масових занять фізичною культурою та спортом, проведення систематичних змагань, інших фізкультурно-оздоровчих заходів та здійснювати скоординований план дій щодо активізації спортивно-масової роботи серед молоді за місцем проживання, навчання, праці.
 • Профілактика правопорушень у сфері благоустрою.
 • Протидія жорстокого поводження з тваринами.
 • Розшуку зниклих дітей, дорослих, які заблукали.
 1. IV. Обсяги та джерела фінансування Програми

Заходи програми виконуються посадовими особами органу місцевого самоврядування, працівниками районного  відділу поліції, спільне фінансування. Програма здійснюється в межах фінансових можливостей місцевого бюджету та інших передбачених законодавством  джерел.

Для облаштування приміщення, придбання меблів та офісної техніки канцелярських товарів, доступу до мережі Інтернет та пально-мастильних матеріалів необхідно передбачити в бюджеті кошти на придбання даних засобів.

При необхідності фінансування додаткових заходів Програми, видатки можуть бути збільшені відповідно до потреб.

 1. Координація та контроль заходів виконання Програми

Координація та контроль виконання заходів Програми здійснюється Червонослобідською сільською радою. Управління бюджетними коштами здійснюється розпорядником коштів.

Учасники Програми – виконавчий комітет сільської ради, представники правоохоронних органів, профільних підприємств, які здійснюють діяльність у сфері охорони безпеки, громадські організації, які звітуються про виконання Програми та витрачання коштів на її фінансування не рідше одного разу на рік.

 

Сільський голова                                                                    Ірина Бодяненко

 

*******************************************************************************************************

ПРОЕКТ

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

22 сесія сільської ради VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

____________                                                                                        ___________

 

Про погодження проекту обласної програми „Підтримка системи громадського здоров’я“ на 2020-2022 роки

 

Відповідно до статті 26 Закону України
„Про місцеве самоврядування в Україні“, Концепції розвитку системи громадського здоров’я, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 1002-р, Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 560-р, з метою реалізації в Черкаській області державної політики у сфері громадського здоров’я сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Погодити обласну програму „Підтримка системи громадського здоров’я“ на 2020-2022 роки (далі – Програма), що додається.

 

 1. Відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій, внутрішнього аудиту, планування, бухгалтерського обліку та звітності розробити відповідні програми і подати їх на затвердження в установленому порядку.

 

 1. Виконавчому комітету Сагунівської сільської ради та Відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій, внутрішнього аудиту, планування, бухгалтерського обліку та звітності, забезпечити її виконання та передбачити кошти на реалізацію заходів Програми при формуванні місцевого бюджету на відповідний період.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної  комісію  сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гурську Ганну Федорівну.

Сільський голова                                             І.БОДЯНЕНКО

Програма ГЗ Додаток 1 ПАСПОРТ до програми ГЗ Додаток 2 ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ Додаток 3 ОРІЄНТОВНЕ ФІНАНСУВАННЯ до програми ГЗ

****************************************************************************************************

ПРОЕКТ

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

22 сесія сільської ради VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

————————

Про затвердження передавального акту

 

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 на підставі рішення Сагунівської сільської ради від 09.01.2019 №1-6/VII «Про реорганізацію Боровицької та Топилівської сільських рад шляхом приєднання до Сагунівської cільської ради», сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити передавальний акт Боровицької сільської ради (ЄДРПОУ 33271868), розташованої за адресою: 20921, Черкаська обл., Чигиринський р-н, с. Боровиця, вул. Крилівська, буд. 90-А (додається).
 2. Уповноважити сільського голову Бодяненко Ірину Іванівну подати державному реєстратору передавальний акт для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи  Боровицької сільської ради (ЄДРПОУ 33271868) шляхом реорганізації (приєднання) до Сагунівської сільської ради (ЄДРПОУ 26324415), розташованої за адресою: 19644, Черкаська обл., Черкаський р-н.,  с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, буд. 77/4.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісію  сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гурську Ганну Федорівну.

 

Сільський голова                                             Ірина БОДЯНЕНКО

ПРОЕКТ

САГУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

22 сесія сільської ради VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

————————

Про затвердження передавального акту

 

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 на підставі рішення Сагунівської сільської ради від 09.01.2019 №1-6/VII «Про реорганізацію Боровицької та Топилівської сільських рад шляхом приєднання до Сагунівської cільської ради», сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити передавальний акт Топилівської сільської ради (ЄДРПОУ 33369803), розташованої за адресою: 20920, Черкаська обл., Чигиринський р-н, с. Топилівка, вул. Соборності, буд. 50/2  (додається).
 2. Уповноважити сільського голову Бодяненко Ірину Іванівну подати державному реєстратору передавальний акт для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи  Топилівської сільської ради (ЄДРПОУ 33369803)шляхом реорганізації (приєднання) до Сагунівської сільської ради (ЄДРПОУ 26324415), розташованої за адресою: 19644, Черкаська обл., Черкаський р-н.,  с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, буд. 77/4.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісію  сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гурську Ганну Федорівну.

 

Сільський голова                                             Ірина БОДЯНЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Сагунівської

сільської ради

від № /VII

 

ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

 

с. Сагунівка                                                                 «____» ___________ 2019

Ми, що нижче підписалися, голова та члени Комісії з реорганізації Боровицької та Топилівської сільської ради, створеної рішенням Сагунівської   сільської ради від 09.01.2019 р. №1-6/VІІ, у складі:

 

Голови комісії: Бодяненко Ірини Іванівни;

Членів  комісії: Козко Лідії Борисівни, Журавель Ніна Іванівна, Малиношевський Олександр Іванович, Попков Олександр Миколайович, Зубаченко Валентина Василівна, Рогата Ніна Михайлівна

керуючись ч. 2 та 3 ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», склали цей акт про наступне:

 

 1. Сагунівська сільська рада (ЄДРПОУ 26324415), місцезнаходження: 19644, с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/4, Черкаського району, Черкаської області внаслідок реорганізації Топилівської сільської ради (ЄДРПОУ 33369803), розташованої за адресою: 20920, Черкаська обл., Чигиринський р-н, с.Топилівка, вул. Соборності, буд.50/2 шляхом приєднання до Сагунівської сільської ради є правонаступником майна, активів та зобов’язань Топилівської сільської ради, а саме:

1.1. Необоротних активів (балансова вартість) – 3969401,70 грн., у тому числі:

— основні засоби – 3894580,70грн.;

— інші необоротні матеріальні активи –74821 грн.;

1.2. Виробничі запаси – 1916,00 грн.;

1.3. Залишки коштів на рахунках у  казначействі  – 77364,55 грн.;

1.4. Дебіторської заборгованості –  3715,90  грн., у тому числі:

— перед бюджетом – 3715,90   грн.;

— з оплати праці – 0,00   грн.;

1.5. Кредиторської заборгованості  – 0,00   грн., у тому числі:

— перед бюджетом – 0,00   грн.;

— з оплати праці –  0,00  грн.;

 

 1. Разом із майном Топилівської сільської ради Сагунівська сільська рада приймає документи, що підтверджують право власності (володіння, користування, розпорядження) на об’єкти основних засобів та документів, які підтверджують право власності або користування земельними ділянками.
  1. вул.Соборності 50/2 с.Топилівка;
  2. Інвентаризаційна справа на баню по вул. Миру с.Топилівка;
  3. Інвентаризаційна справа на будинок по вул.Леніна(Соборності) 79/2 с.Топилівка;
  4. Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності по вул.Соборності 50/1(будинок культури незавешене будівництво) с.Топилівка;
  5. Технічний паспорт на громадський будинок бібліотека по вул.Соборності 50/4 с.Топилівка.

 

Додатки до передавального акту: на  ____  аркушах.

 

 

Комісія з реорганізації Боровицької та Топилівської сільської ради

 

Голова комісії:

 

_________________________ (підпис) Бодяненко І.І.
Член комісії:

 

Член комісії

_________________________ (підпис)

_________________________

Козко Л.Б.

 

Журавель Н.І.

 

Член комісії:

 

(підпис)

_________________________ (підпис)

 

Малиношевський О.І.

Член комісії: _________________________ (підпис) Попков О.М.
Член комісії: _________________________ (підпис)  Зубаченко В.В

 

Член комісії: _________________________ (підпис) Рогата Н.М.

 

Від імені Сагунівської   сільської ради прийняла

Комісія з прийняття майна, активів та зобов’язань, у складі:

 

Голова комісії:

 

_________________________ (підпис) Бодяненко І.І.
Член комісії:

 

Член комісії

_________________________ (підпис)

_________________________

Козко Л.Б.

 

Журавель Н.І.

*******************************************************************************************************

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

gid-300x170
diya-300x170
Platform.diya_baner
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow