Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

11.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

При розробленні Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області передбачено:

 • Ÿ внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки всіх форм власності, сформованих до 2004 року, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.
 • Ÿ внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, які перебувають у користуванні, але відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.

Просимо надати відомості від громадян, що мають у власності або користуванні земельні ділянки, на які не зареєстровано право власності або користування та власників земельних ділянок, які мають лише Державний акт на право власності на земельну ділянку старого зразку.

Інформацію надавати до старостатів сіл Топилівка та Боровиця, а також до відділу містобудування, земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сагунівської сільської ради (каб. № 1, вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка).

04.01.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

Заява про визначення обсягу СЕО проєкту документа державного планування комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

26.10.2022

ФОРМУЄМО СПИСКИ ПРИСЯЖНИХ У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ

На підставі звернення Територіального управління державної судової адміністрації України у Черкаській області Черкаська районна рада здійснює формування списку громадян, які бажають бути присяжними Черкаського районного суду, Чигиринського районного суду, Кам’янського районного суду, Корсунь-Шевченківського районного суду, Городищенського районного суду, Канівського міськрайонного суду, Смілянського міськрайонного суду  Черкаської області.

Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Хто може бути присяжним?

Присяжними можуть бути громадяни України віком від 30 до 65 років, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду і володіють державною мовою.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути:

 • особи, визнані судом обмежено дієздатними чи недієздатними, або які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
 • особи, які мають незняту чи непогашену судимість;
 • особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • народні депутати України, члени, Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, апаратів судів, державні службовці, адвокати, нотаріуси, посадові особи органів місцевого самоврядування, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради правосуддя.

До розгляду яких справ залучаються присяжні?

У цивільних справах розглядають справи про:

 • обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;
 • визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;
 • усиновлення;
 • надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку;
 • примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу.

У кримінальних справах розглядають справи про злочини, за які передбачено довічне позбавлення волі.

Які обов’язки присяжних?

При розгляді справ у суді присяжні зобов’язані:

 • справедливо, безсторонньо та своєчасно розглядати і вирішувати судові справи відповідно до закону з дотриманням засад і правил судочинства;
 • дотримуватися правил суддівської етики, у тому числі виявляти та підтримувати високі стандарти поведінки у будь-якій діяльності з метою укріплення суспільної довіри до суду, забезпечення впевненості суспільства в чесності та непідкупності суддів;
 • виявляти повагу до учасників процесу;
 • не розголошувати відомості, які становлять таємницю, що охороняється законом, у тому числі таємницю нарадчої кімнати і закритого судового засідання;
 • виконувати вимоги та дотримуватися обмежень, установлених законодавством у сфері запобігання корупції.

За час виконання обов’язків у суді присяжним здійснюється виплата згідно затвердженого Порядку:

 • винагороди, розрахованої виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
 • витрат на проїзд і наймання житла;
 • добових.

Громадянам, які бажають бути включені до списку присяжних зазначених вище судів, необхідно подати до Черкаської районної ради наступний перелік документів:

 • заяву про включення до списку присяжних районного чи міськрайонного суду Черкаської області;
 • ксерокопію паспорта громадянина України (1 – 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце проживання кандидата);
 • документ, що підтверджує відсутність судимостей;
 • документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
 • згоду на обробку персональних даних.

Зазначені вище документи надсилаються на адресу: 18003 вул. Чорновола, 157 м. Черкаси Черкаський район Черкаська область каб.210, 212, 205. Електронна пошта: cherkaskarada@ukr.net. Довідки за тел. (0472) 64-34-76, (097) 898 22 63, (067)701 65 90.

За даними сайту Черкаської районної ради

http://www.rayrada.ck.ua/6783-formuyemo-spysky-prysyazhnykh-2.html

*****

15.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ
ДО ПРОЄКТУ БЮДЖЕТУ САГУНІВСЬКОЇ

СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
на 2023 рік

Розпочато роботу з розроблення проєкту бюджету Сагунівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Пропозиції щодо формування проєкту бюджету на 2023 рік приймаються у письмовому та електронному вигляді до 15 листопада 2022 року та подаються до відділу фінансів  Сагуніівської сільської ради.

У письмовому вигляді – із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та особистого підпису за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки,77/4.

У електронному вигляді пропозиції можна подати перейшовши за посиланням та заповнивши форму надання пропозицій

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWrURNnymRJUtCOQe1eDVUNxTM9YSk1CQUuP0tZ6vn23TxQQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

*****

15.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Про публічне представлення Концепції  інтегрованого розвитку території Cагунівської територіальної громади Черкаського району

Черкаської  області

 

Концепція інтегрованого розвитку території територіальної громади – документ стратегічного планування, що визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, відповідає державним і регіональним програмам розвитку. Концепція розробляється на принципах сталого розвитку з метою підвищення якості життя, доступності та рівності можливостей, сприяння розвитку соціальних суспільних відносин та ділової активності, оптимізації адміністративної діяльності.

Публічне представлення проекту «Концепції  інтегрованого розвитку території Cагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської  області» громадськості відбудеться 21.07.2022 року об 11:00 годині у приміщенні  будинку культури с. Сагунівка, за адресою: вул. Лесі Українки, буд. 77/3.

 

15.02.2022

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України з 15 по 18 лютого 2022 року проводить семінар-наради з питань науково-методичного супроводу реформи Нової української школи «Організація освітнього процесу в 5-х класах закладів загальної середньої освіти», під час яких будуть розглянуті особливості впровадження державного стандарту базової середньої освіти; методичні рекомендації щодо розроблення освітньої програми закладу загальної середньої освіти на основі типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти; особливості вибору модельних навчальних програм; результати апробації пілотних матеріалів з навчальних предметів/інтегрованих курсів закладами-учасниками інноваційного проєкту. Семінари-наради відбудуться  онлайн за посиланнями:

 

15 лютого 2022 року

Секція для керівників закладів освіти

14:00 – 16:00

https://youtu.be/GM_LEb0waWI

15 лютого 2022 року

Природнича галузь

16:00-16:30

https://youtu.be/YZX9Wnf2HJM

Математика

16:30-17:00

https://youtu.be/YZX9Wnf2HJM

Інформатика

17:00-17:30

https://youtu.be/YZX9Wnf2HJM

16 лютого 2022 року

Здоров’я, безпека, добробут

16:30-17:00

https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

Французька мова

17:00-17:30

https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

Мистецтво

17:30-18:00

https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

17 лютого 2022 року

Історія

16:30-17:00

https://youtu.be/bPwKzCX09lY

Етика

17:00-17:30

https://youtu.be/bPwKzCX09lY

Російська мова

17:30-18:00

https://youtu.be/bPwKzCX09lY

18 лютого 2022 року

Українська мова

14:30-15:00

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Українська література

15:00-15:30

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Інтегрований курс літератур

15:30-16:00

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Зарубіжна література

16:00-16:30

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

22.12.2021

ПРОПОЗИЦІЇ І ІДЕЇ ПРОЄКТІВ У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ІНТЕГРОВАНОГО РОЗВИТКУ САГУНІВСЬКОЇ ТГ

07.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

у рамках реалізації концепції інтегрованого розвитку Сагунівської територіальної громади

 

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сагунівської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), яка (-і) дозволять реалізувати завдання концепції інтегрованого розвитку.

Інтегроване планування формує систему ефективного використання власних ресурсів, а також надає доступ до зовнішніх можливостей, задля  розвитку громади.

Ідеї проєктів можна подати у електронному вигляді, заповнивши відповідну гугл-форму https://forms.gle/Fo6DJmYeNzbZ2k4J9

Збір проєктних ідей триває до 15 грудня 2021 року. Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку, розглядатися не будуть.

Чекаємо на ваші ідеї! Будьте активні та долучайтеся до розвитку Сагунівської територіальної громади!

23.11.2021

Концепція інтегрального просторового розвитку

Громадське обговорення

Концепція інтегрального просторового розвитку Сагунівської сільської ради

 

Шановні жителі Сагунівської територіальної громади!

 

Робоча група з розробки Концепція інтегрального просторового розвитку Сагунівської сільської ради запрошує небайдужих до проведення стратегічної сесії  в рамках розробки Концепції.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням долучитись до заходу 25.11.2021 р. о 11.00 в приміщені Центру культури, дозвілля та спорту (будинок культури с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3).

В рамках заходу будуть оновлені стратегічні цілі розвитку громади.

Ваша думка важлива для нас!

З повагою, Робоча група

Тел. 096-553-7958, 096-294-1264

САГУНІВСЬКА ТГ ХАРАКТЕРИСТИКА ГРОМАДИ

20.10.2021

Оголошення про оприлюднення прийнятого рішення про розроблення концепції інтегрованого розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

02.09.2021

ПРАВИЛА  правила благоустрою території  Сагунівської сільської ради затверджені рішенням Сагунівської сільської ради

15 вересня 2020  № 33-2/VІІ

Про затвердження правил благоустрою території Сагунівської сільської ради

01.09.2021

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану частини території в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7124985500:02:002:0498 загальною площею 0,4611га з нежитловими будівлями та спорудами АТ«ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка

 

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану частини території в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7124985500:02:002:0498 загальною площею 0,4611га з нежитловими будівлями та спорудами АТ«ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка.

Проект детального плану території виконаний відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Сагунівської сільської ради від 21.10.2020 № 34-17/VІІ «Про надання дозволу виконавчому комітету Сагунівської сільської ради на розроблення детального плану території в                         с. Сагунівка по вул. Миру, 2А».

Замовник проекту: Сагунівська сільська рада.

Розробник проекту – КП «Архбюро» Черкаської районної ради, кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 003811.

Основна мета розробки детального плану території: детальним планом території передбачається визначення містобудівних умов та обмежень території виробничої бази з нежитловими будівлями та спорудами АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка та обґрунтування щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 4611 м2; площа покриття – 1596 м2, площа озеленення – 2364 м2, площа забудови земельної ділянки – 651 м2; коефіцієнт використання території – 14%.

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Сагунівській сільській раді за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/4 та на офіційному сайті сільської ради.

Пропозиції до проекту детального плану території приймаються Сагунівською сільською радою з 01.09.2021 по 30.09.2021 року, за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/4; електронна адреса: sagunivskarada@ukr.net.

01 жовтня 2021 року об 11:00 год., за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3 (приміщення Будинку культури) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану частини території в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7124985500:02:002:0498 загальною площею 0,4611га з нежитловими будівлями та спорудами АТ«ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка».

 

27.08.2021

Шановні жителі громади, якщо Ви постраждали від домашнього насильства,

або знаєте про вчинення домашнього насильства

звертайтесь за телефоном 0472 342-231 /ЦНАП Сагунівської сільської ради/

 

 

 

ЗАПИШИ СОБІ ЦІ ТЕЛЕФОНИ:

Національна поліція України — 102 або 0 800 500 202

Національна дитяча «гаряча» лінія — 0 800 500 225 ( дзвінки в межах України безкоштовні),

а також — 116 111 ( з мобільного)

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги —  0 800 213 103

************

09.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєктів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування Генеральних планів та планів зонування території (у складі Генерального плану) населених пунктів Сагунівської сільської ради, а саме:  с. Сагунівка, с. Топилівка і с. Боровиця Черкаського району Черкаської області

 

 • Повна назва документів державного планування (далі – ДДП), що пропонується та стислий виклад їхнього змісту:

«Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області», «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Топилівка Черкаського району Черкаської області» та «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Боровиця Черкаського району Черкаської області» розробляється ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ» згідно з рішеннями № 14-10/VII від 9 серпня 2019 р., № 9-20/VIII від 21 квітня 2021 року Сагунівської сільської ради на замовлення Сагунівської сільської ради відповідно до завдання.

Генеральний план є основним видом містобудівної документації, на місцевому рівні, призначений для обґрунтування довгострокової стратегії розвитку та забудови, іншого використання території населеного пункту, розробляється і затверджується в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

План зонування території (зонінг) — містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

 • Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області.
 • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 9 липня 2021 року і триває до 8 серпня 2021 року включно (30 календарних днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка, Черкаського району, Черкаської області, 19644; та в електронному вигляді на електронну скриньку Сагунівської сільської ради: sagunivskarada@ukr.net

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання звітів про стратегічну екологічну (далі – СЕО) ДДП відбудуться 6 серпня 2021 року, а саме:

 • звіту про СЕО ДДП «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області» о 11:00 у приміщенні Будинку культури за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3;
 • звіту про СЕО ДДП «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Топилівка Черкаського району Черкаської області» о 12:30 у приміщенні Будинку культури за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Топилівка, вул. Соборності 50/1;
 • звіту про СЕО ДДП «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Боровиця Черкаського району Черкаської області» о 14:00 у приміщенні Будинку культури за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Боровиця, вул. Крилівська 92/1;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктами ДДП, звітами про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – в приміщенні  Сагунівської сільської ради та на офіційному сайті Сагунівської сільської ради за посиланням: http://sagunivskaotg.org.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Сагунівська сільська рада; поштова адреса: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області, 19644; електронна адреса: sagunivskarada@ukr.net; строки подання зауважень і пропозицій: від 9 липня 2021 року і триває до 8 серпня 2021 року включно (30 календарних днів).

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області.

 • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєктів ДДП: відсутня.

 

08.07.2021

Підсумки конкурсу, який відбувся 08.07.2021 в Сагунівській сільській раді щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна ( системи водогону), що належить до комунальної власності Сагунівської сільської ради.

Переможцем конкурсу по проведенню незалежної оцінки об’єкту – майна (системи водогону), що належить до комунальної власності Сагунівської сільської ради, розташована за адресою: Черкаська область, Черкаський район с.Сагунівка, з метою передачі в оренду визнано – ФОП «Богун Рімма Фаілівна» Строк надання послуг з оцінки – 4 календарних днів. Вартість надання послуг з оцінки – 5500,00 грн.

Сільський голова         Ірина Бодяненко

**************

15 позачергова сесія Сагунівської сільської ради  8 скликання запланована на– 12 липня  2021 року о 15-00 годині в залі засідань  ради (с.Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3, другий поверх).

Сільський голова         Ірина Бодяненко

22.06.2021

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду

11.06.2021

Протокол №1 від 10.06.2021 Про засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників ЗЗСО

08.06.2021

Повідомлення про оприлюднення Заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєктів документів державного планування «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області», «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Топилівка Черкаського району Черкаської області», «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Боровиця Черкаського району Черкаської області»

ЗАЯВА СЕО ГП ТОПИЛІВКА ЗАЯВА СЕО ГП САГУНІВКА ЗАЯВА СЕО ГП БОРОВИЦЯ

21.05.2021

оголошення про проведення конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду

18.05.2021

Повідомлення про результати земельних торгів 12.05.21

Повідомлення про результати земельних торгів 13.05.21

07.04.2021

Результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності: Протокол від 07 квітня 2021 року засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна, що належить до комунальної власності Сагунівської сільської ради

01.04.2021

Сагунівська сільська рада 26 березня 2021 року  на 8 сесії 8 скликання прийняла рішення «Про укладання контракту за результатами конкурсу з директором комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сагунівської сільської ради». Призначено з 01.04.2021 року директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сагунівської сільської ради Лавріненко Наталію Володимирівну строком на 1 рік.

01 квітня 2021 року Лавріненко Н.В. приступила до виконання своїх функціональних обов’язків на посаді директора.

22.03.2021р.

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

09.11.2020р.

Оголошення Про роз»яснювальну роботу щодо проведення інвентаризації земельних ділянок

06.11.2020р.

Оголошення про відбір виконавця земельних торгів

05.06.2020р.

Оголошення про відбір виконавця земельних торгів

*************

28.11.2019р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК ТА БЮДЖЕТУ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК

Виконавчий комітет Сагунівської сільської ради повідомляє, що громадські слухання з обговорення Програми економічного і соціального розвитку Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та бюджету Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік,  будуть проведені 05 грудня 2019 року.

Просимо всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні цих питань за адресою: вул.Лесі Українки 77/3, концертний зал Будинку культури с.Сагунівка. Початок громадських слухань  о 14-00 год.

Проекти рішень сільської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сагунівської сільської ради на 2019 рік» та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та «Про бюджет Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»  в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Сагунівської сільської ради  http://sagunivskaotg.org.ua з 02.12.2019р.

*************

10.07.2019р.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР ВИКОНАВЦЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

*************

22.04.2019р.

Передсвяткова ярмарка початок з 6.00 год ранку:
с.Сагунівка, 25 квітня 2019 року /четвер/ на площі за Будинком культури
с.Топилівка, 26 квітня 2019 року /пятниця/ в центрі села
с.Боровиця 27 квітня 2019 року /субота/ в центрі села
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь та принести для реалізації власні вироби, продукцію, посадковий матеріал та інше.
Виконком сільської ради.
gid-300x170
diya-300x170
Platform.diya_baner
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow