Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

19.07.2024

Звіт дільничного Скосаря В. О. 2024 Сагунівська ТГ

01.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Зі інформацією СТОВ «ЛОМОВАТЕ» на полях (двори, запілка, КС-1, КС-2, КС-3, КС-4, КС-5, КС-6, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, САД, чардаківка) планується пестицидна та фунгіцидна обробка сільськогосподарських культур  з 01.07 по 31.07.2024р.

 

 

 

 

27.06.2024

Коли лікарняний оплачується в розмірі 100 % середньої зарплати?

 

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам у розмірі 50 %, 60 %, 70 % та 100 % середньої заробітної плати (доходу).

У розмірі 100 % лікарняний оплачується за наявності в застрахованої особи понад вісім років страхового стажу.

Також допомога по тимчасовій непрацездатності у розмірі 100 % середньої зарплати незалежно від тривалості набутого страхового стажу виплачується, зокрема:

 • громадянам, віднесеним до 1-3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
 • одному з батьків або особі, яка їх замінює, що доглядають хвору дитину віком до 14 років, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;
 • ветеранам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України;
 • донорам, які мають право на пільгу.

 

Водночас, працівникам або гіг-спеціалістам резидента Дія Сіті, які є застрахованими особами, лікарняні виплачуються незалежно від страхового стажу, в розмірі заробітної плати, з якої фактично сплачено страхові внески.

 

Крім того, у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати (оподатковуваного доходу), незалежно від страхового стажу, призначається та виплачується допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та надається допомога по вагітності та пологах.

 

За матеріалами Пенсійного фонду України

14.05.2024

ОГОЛОШЕННЯ До уваги жителів Сагунівської ТГ

30.04.2024

Інформація про проведення пестицидної обробки полів з 01 по 31 травня 2024 року

04.04.2024

Центрально-південне міжрегіональне управління Державної міграційної служби

_____________________________________________________________

dmsu.gov.ua/cpmu, електронна пошта: kr_zmi@dmsu.gov.uа

 

Прес-реліз

В Україні змінюється вартість оформлення закордонного паспорта

 

З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа.

Відтак, вартість паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав становитиме 1598 грн (992 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка), оформлення за 20 робочих днів — 958 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка).

Звертаємо увагу, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які оплатили адмінпослуги до 31.03.2024, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

 

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС

 

20.03.2024

Добірка корисних посилань для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

26.02.2024

ІНФОРМАЦІЯ Заходи профілактики отруєння Бджіл 2024

23.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Керуючись  статтею 11 Конституції України, законами України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,  «Про географічні назви», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»,  Порядком  проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012      № 989, Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7.07.2021  № 690, відповідно до розпорядження сільського голови від 22.02.2024 №9  Топонімічна комісія при виконавчому комітеті Сагунівської сільської ради (далі- Комісія) ініціює з 24 лютого 2024 року проведення громадського обговорення із вивчення питання щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Сагунівської сільської територіальної громади, а саме:

Назва села Чинна назва вулиці
Боровиця вулиця Правди
вулиця Дружби Народів
Топилівка Вулиця Гагаріна
Вулиця Маяковського
Сагунівка Вулиця Академіка Корольова
Вулиця Пушкіна
Вулиця Жовтнева
Вулиця Горького
Вулиця Мічуріна
Вулиця Першотравнева
Вулиця Гоголя

Громадське обговорення триватиме не більше 30 календарних днів.

Формат обговорення – по бажанню жителів громади, дату, місце та запропоновані варіанти нових назв вулиць та провулків можна уточнити в старостаті і в сільській раді.

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Пропозиції можна надіслати за адресою: вул. Лесі Українки, 77/4, с.Сагунівка, Черкаський район, Черкаська область, 19644, або на електронну пошту: sagunivskarada@ukr.net.

Консультацію щодо перейменування вулиць  населених пунктів Сагунівської сільської територіальної громади  можна отримати за адресою: Лесі Українки, 77/4, с.Сагунівка, Черкаський район, Черкаська область, 19644, або за телефоном 067-556-54-94.

28.11.2023

Щовівторка та щоп’ятниці о 20:00, запрошуємо бажаючих на безкоштовні навчальні вебінари та консультації від Українська Рада бізнесу, які допоможуть малому бізнесу або самозайнятим розпочати власну справу.

Під час навчання розглядаються теми:

 • Переваги та недоліки діяльності у статусі ФОП
 • Реєстрація ФОП. Покроковий алгоритм
 • Вибір КВЕД та адреси реєстрації. На що це впливає
 • Вибір системи оподаткування
 • Спрощена система. Основні показники, обмеження, переваги
 • Порядок звітності та сплати податків
 • ЕЦП — коли потрібен, як отримати
 • Застосування РРО для ФОП. Хто може працювати без РРО/ПРРО. Основні вимоги до здійснення розрахункових операцій
 • Реєстрація ПРРО. Необхідні умови
 • Відкриття рахунку в банку. Порядок та особливості.

Більше інформації на порталі служби зайнятості https://is.gd/o

 

****************

Результати громадських обговорень проєкту

«Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

 

З 20.10.2023 по 18.11.2023 р. відбувалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту «Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області».

З текстовою та графічною частинами проєктів можна ознайомитися за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, буд. 77/4.

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу містобудування, земельних відносин та комунальної власності — Лудченко Ганна Валентинівна.

09.11.2023 р. о 14:20 у приміщенні будинку культури за адресою: вул. Лесі Українки, буд. 77/3 в рамках громадських обговорень відбулися громадські слухання щодо розроблення проєкту містобудівної документації.

Під час проведення громадських обговорень надійшли такі пропозиції:

 • від старости Топилівського старостинського округу:
 1. Вулицю Алею Миру включити до переліку вулиць по с. Топилівка.
 2. Дооблікувати одне стихійне сміттєзвалище, що розташоване на північ від села Топилівка, межує з прибережною територією Кременчуцького водосховища.
 3. Передбачити Комплексним планом розширення сільського кладовища в с. Топилівка (орієнтовною площею до 4 га) за рахунок зарезервованих земель.
 4. Передбачити Комплексним планом відведення земельної ділянки під площу для проведення масових заходів (ярмарків, ринків), орієнтовною площею 0,20 га, що в центрі с. Топилівка, яка межує з присадибною земельною ділянкою по вул. Соборності №61, земельною ділянкою, що під магазином «Продукти» (вул. Соборності №63/1) і земельною ділянкою, що під магазином «Затишний дім» (вул. Алея Миру №20).
 5. Передбачити Комплексним планом реконструкцію сільської водопровідної мережі в с. Топилівка (1960 року побудови).
 6. Передбачити Комплексним планом відновлення (рекультивацію) Алеї по вул. Алея Миру в с. Топилівка.

Пропозиції, надані під час проведення громадських слухань, зазначені у відповідному протоколі, та прийняті до уваги.

У ході розгляду проєкту було узгоджено проєктні рішення Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області між Виконавчим комітетом Сагунівської сільської ради (Замовник) і Консорціум «Архітектура Геодезія Землеустрій» (Розробник).

Протокол проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

*********

Результати громадських обговорень проєкту

«Внесення змін до Генерального плану та плану зонування (у складі Генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області»

 

З 20.10.2023 по 18.11.2023 р. відбувалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту «Внесення змін до Генерального плану та плану зонування (у складі Генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області».

З текстовою та графічною частинами проєктів можна ознайомитися за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, буд. 77/4.

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу містобудування, земельних відносин та комунальної власності — Лудченко Ганна Валентинівна.

09.11.2023 р. об 11:00 у приміщенні будинку культури за адресою: вул. Лесі Українки, буд. 77/3 в рамках громадських обговорень відбулися громадські слухання щодо розроблення проєкту містобудівної документації.

Пропозиції, надані під час проведення громадських слухань, зазначені у відповідному протоколі, та взяті до уваги.  Додаткових пропозицій не надходило.

У ході розгляду проєкту було узгоджено проєктні рішення Внесення змін до Генерального плану та плану зонування (у складі Генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області між Виконавчим комітетом Сагунівської сільської ради (Замовник) і Консорціум «Архітектура Геодезія Землеустрій» (Розробник).

Протокол проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану та плану зонування ( у складі генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Внесення змін до генерального плану та плану зонування (у складі генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області від 09 листопада 2023 року

21.11.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ) ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ОРІЄНТОВНОЮ ПЛОЩЕЮ 9500,00 ГА, ЯКА ПЛАНУЄТЬСЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ»

З 20.10.2023 по 18.11.2023 року відбувалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту «Детального плану території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції». Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна було ознайомитися за на офіційному веб-сайті Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області та за адресою: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка, Черкаського району, Черкаської області.

09 листопада 2023 року у приміщенні Сагунівської сільської ради відбувся розгляд пропозицій громадськості до проєкту «Детального плану території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції».

Під час проведення процедури громадського обговорення проєкту «Детального плану території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції» надійшла пропозиція щодо необхідності погодження проекту будівництва об’єктів вітроелектростанції з сільськогосподарськими підприємствами, що діють на території проектування до затвердження проекту.

З протоколом проведення громадського слухання та аудіозаписом проведення громадського слухання проекту «Детального плану території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Сагунівської сільської ради https://sagunivskaotg.org.ua/ogoloshennya/

В ході розгляду проекту було узгоджено проєктні рішення Детального плану території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції між Сагунівською сільською радою Черкаського району Черкаської області (Замовник), розробником містобудівної документації – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» та ТОВ «ЧЕРКАСИ ВІНД ПАРК (Інвестор).

ПРОТОКОЛ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ ПРОЄКТА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ) ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ОРІЄНТОВНОЮ ПЛОЩЕЮ 9500,00 ГА, ЯКА ПЛАНУЄТЬСЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ»

https://drive.google.com/file/d/1_9kFMN-3P3dBDtepeMXZHAPM-UC1CXkq/view?usp=sharing

15.11.2023

Сагунівська сільська рада повідомляє про визначення переможця конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

 

Конкурс відбувся: 15 листопада 2023 року о 10:00, у залі засідань Сагунівської сільської ради

Конкурсний відбір проводився щодо об’єкта комунального майна:

частини нежитлового приміщення площею 13,7 кв.м, за адресою: Черкаська обл., Черкаський район с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3

 

Мета проведення незалежної оцінки:визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

 

Замовник: Виконавчий комітет Сагунівської сільської ради.

 

До участі у конкурсі допускалися учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки майна та діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

На участь в конкурсі щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Сагунівської територіальної громади подали документи три претенденти:

— ФОП Єкатериніна Л.О. – суб’єкт оціночної діяльності;  ТОВ «Оцінка Київ»  -– суб’єкт оціночної діяльності; ФОП Ротаєнко В.О. – суб’єкт оціночної діяльності.

.

Відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Сагунівської територіальної громади,  переможцем конкурсу визначено ФОП Єкатериніну Л.О.

 

*****************

ОГОЛОШЕННЯ

Сагунівська сільська рада інформує про проведенням громадських слухань Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області, внесення змін до генерального плану та плану зонування (у складі генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області що відбудеться 9 листопада 2023 року о 11:00 год, а також Детального плану території для об’єктів вітроелектростанції в межах Сагунівської територіальної громади о 12:00 год.

Запрошуємо громадян с. Сагунівка, с. Топилівка, с. Боровиця приєднатися до слухань та обговорень.

03.11.2023

Розміщення матеріалів проєкту документа державного планування містобудівної документації

«Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

до проведення громадських слухань (09.11.2023 року)

в селі Сагунівка

 

Назва населеного пункту

та

місце розміщення матеріалів

Строки

 

с. Сагунівка за адресою вул. Лесі Українки, 77/4 06.11.2023

07.11.2023

08.11.2023

30.10.2023

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна від 30.10.2023 року

27.10.2023

Розміщення матеріалів проєкту документа державного планування містобудівної документації

«Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

до проведення громадських слухань (09.11.2023 року)

в селі Топилівка

 

Назва населеного пункту

та

місце розміщення матеріалів

Строки

 

с. Топилівка за адресою вул. Соборності, 50/2 30.10.2023

31.10.2023

01.11.2023

26.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ
ДО ПРОЄКТУ БЮДЖЕТУ САГУНІВСЬКОЇ

СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
на 2024 рік

Розпочато роботу з розроблення проєкту бюджету Сагунівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Пропозиції щодо формування проєкту бюджету на 2024 рік приймаються у письмовому та електронному вигляді до 15 листопада 2023 року та подаються до відділу фінансів  Сагунівської сільської ради.

У письмовому вигляді – із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та особистого підпису за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки,77/4.

У електронному вигляді пропозиції можна подати перейшовши за посиланням та заповнивши форму надання пропозицій

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWrURNnymRJUtCOQe1eDVUNxTM9YSk1CQUuP0tZ6vn23TxQQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

26.10.2023

20.10.2023

На Черкащині триває конкурсний відбір до Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

Долучитися до бригади можна через подання заявки онлайн на сайті Національної поліції України https://nabir.np.gov.ua або звернутися до управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області.

Контактні телефони сектору організації відбору:

067 559 85 26,

067 554 66 93.

20.10.2023

Інформування жителів села Боровиця щодо місця та строків розміщення матеріалів проекту містобудівної документації Комплексного плану просторового розвитку Сагунівської територіальної громади.

Розміщення матеріалів проєкту документа державного планування містобудівної документації

«Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

до проведення громадських слухань (09.11.2023 року) в селі Боровиця

 

 

Назва населеного пункту

та

місце розміщення матеріалів

Строки

 

с. Боровиця за адресою вул. Крилівська, 90А 23.10.2023

24.10.2023

25.10.2023

 

*************

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту ДДП «Внесення змін до генерального плану та плану зонування (у складі генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану та плану зонування (у складі генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області»

 

https://drive.google.com/file/d/1g_rFLQdLnLrkynnyZH9cZc_EB7ra-CWl/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1XYIogplxJHrcG-Vi-AetVI-kXgwdYda6/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1rRUxaEkIBbaxYftnHoZ3yL9aBWhEU-eM/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1WMrppaBzzjoPCMqTyfMrA2EbBadl7ful/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1WMrppaBzzjoPCMqTyfMrA2EbBadl7ful/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1z2ocle3GWS4Z7mPsxlULeALg_0ahfzaK/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1e58d54amQ7zcMTamp6RNObUwYq2xs8q7/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1-7WdUjBc1Z1olfqLob486JPRBmO8YfZB/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1QiUgkfV-F2h5sA1sqMDcJbJ5ZCS1hoD-/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1QiUgkfV-F2h5sA1sqMDcJbJ5ZCS1hoD-/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1irxszRRy3luj2rglFnozShDZ85NLEk7O/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/16hxCQaWMjxKFhJXnBpb7KOsM7ibnlmj0/view?usp=share_link

ДОДАТКИ

завдання внесення змін Рішення про розробку КП_Сагунівка

https://drive.google.com/file/d/1dUn_8B5G9prmqXngR2wfQ5HwpiKBgwOY/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1aIk03dM7pd5wjrbJE4FN_-qZmqcGmGV6/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1XQgg4lbwy0CeOeg90svkziogOOci1xa9/view?usp=share_link

*********

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту ДДП «Схема санітарного очищення території населених пунктів Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Схема санітарного очищення території населених пунктів Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

https://drive.google.com/file/d/1Wmexqdm6Zd1f8b3wl7OCMTvW_qVbTh-o/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1N_mG8X8jfUSMCu9-KwC5qE8dRHFtzgUC/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1wt8DtewUr3lfqBm5MJcHNn0FqLQuugHO/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1kDxoM5erwGt3RD5kJju2Dxy6MMIaWpK1/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1velcpEUemiIgtv2j—tuijxEOs4rz-VX/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1noIVjV1ftPHZFe1tsd4_-qwBDCfgKU6e/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1NbsHv78r8AozVB74jiiwqYkuTcJth5en/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/193N-BaQKTLBoYhvkCYB_Ctp-1YASEh6_/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1rcVKjYDq65nlE9m_-oJmkL3CPmCbAj7D/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1tLUMbCL4-9dx6L6g9qnRVL3sG0nGMJai/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1KYWZFUIkcd_r4hcHynUvzp2T4ducbJcD/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1fpi8eIqBwqxS0KHsIXBht24vVRiZ3Ku1/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1-MdoT9sLqRpcF2EO0XGVB1PGNNARYT9Q/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/12I5t8p_FMvqaN9LMYMkMEnhmStQIHO2P/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1aFot7wnGZ61UuCCV05GZCXUFQnm6VC92/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1FwOc9-DV22TS4UrpUpIC7dDcSKkZ3cc6/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1GXc_tu0FWnHBB6Ekg2giJNJN2-UDKaZw/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1Cae0cL7dHAwhf23CHz7DG7wZNQJGVFTq/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1QzySirajd8zZb9OhCJDva6_h9E9NdRVs/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/10GyrQgfRDF76gM0kjek3jwB4cz13wxP0/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1FidHsGarzDF2T5Mj-pCGb9yKZ_EA3CIl/view?usp=sharing 

 

***********

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту ДДП «Детальний план території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції»

https://drive.google.com/file/d/1tUTJ8BijaqI_FMY2wiQTQKsRV3NpdlRz/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1r8JZaRmLFCoPrclvk81SRAlPfWOuFOyq/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1r8JZaRmLFCoPrclvk81SRAlPfWOuFOyq/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1f2WxZpE-e6GUEDzizynV-huMo_7jzYDe/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/10jZGveBElIeifjxlzyXQEliHYetrm03u/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1BcW-RdfNjCObRDQ9rSr6C5lcyLV3R274/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1U2oIVvvyrZnrXJdojMvVmxWzqkc2VrDr/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1C5ASGSVRjRMjUfhPGAnScpXy-sq78lxb/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/19FY8OqX8hEYwt7bRmekT6Uykk1uoOOG4/view?usp=share_link

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ)

*******

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту документа державного планування та стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку Сагунівської територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості до Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

https://drive.google.com/file/d/1FoG3ZUEd82Wi7ZlDSdFZ3QHyxykcvopB/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/16LTCMse19VciaFQjc3bz3sFrNZvqVjpT/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/17C3cN1rtcJhMVjlrF3ysMDxEZ17uqEWh/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1MY-iaKOhV_M3mtvlNbtpNNb4i3VfFnIQ/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1kzMvHtBNFql3yAXEOAtFoSE1fB_SJwKf/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1fkshJsPocGgvXNCPTwIaxa8q8AP4pvgB/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1CZp0bec6oN9WsK-lLsyeDAoi1l1BQIQX/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1AZk6gvyexvR7dV91H3Suwg37WxwZIH8M/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1rMtnAt07jAeDZ0cdFE66IPgINN8YyV3P/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1vvasfgYj6TrqX-d_sp9RYr3gY1oVMgrd/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/15v0lXY3eMjTDJCT0bUo_t6I4kP8IkNoR/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/15v0lXY3eMjTDJCT0bUo_t6I4kP8IkNoR/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1YhcwHx-55B94nHOS2zn-MOZq93o_BrJP/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1vghDJJvWpikJBzvIh28zS-wCd_tgglxI/view?usp=sharing

ДОДАТКИ

Черкасиобленерго Рішення про розробку КП_Сагунівка Регіональний офіс водних ресурсів Мін розвитку громад про СЕО до ГП_Сагунівка

МВС Ліси України_Сагунівка Лист про перелік вулиць Сагунівської ОТГ Лист про перелік вулиць Сагунівської ОТГ Інтереси суміжних територіальних громад

Завдання Екологія ДСНС Інформація_КППР_Сагунівська_ТГ Довідка_Обєкти обслуговування Довідка_Обєкти комунального господарства Довідка_Населення

Довідка_Заклади освіти ДЕРЖПРОДСПОЖИВ СЛУЖБА Держгеонадра Державні інтереси Водні ресурси

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ САГУНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ТОМ 2 КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ САГУНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОГЬ РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ САГУНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

************

19.10.2023

Графік розміщення матеріалів у кожному населеному пункті Сагунівської територіальної громади до проведення громадських слухань (09.11.2023 року) щодо проєкту документа державного планування містобудівної документації

«Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

 

Назва населеного пункту та

місце розміщення матеріалів

Строки

(не менше ніж три робочі дні)

с. Боровиця за адресою вул. Крилівська, 90А 23.10.2023

24.10.2023

25.10.2023

с. Топилівка за адресою вул. Соборності, 50/2 30.10.2023

31.10.2023

01.11.2023

с. Сагунівка за адресою вул. Лесі Українки, 77/4 06.11.2023

07.11.2023

08.11.2023

 

Виконавчий комітет

Сагунівської сільської ради

 

06.09.2023

УВАГА! На полях СТОВ «Ломовате» (Двори, запілка, КС-1, КС-2, КС-3,КС-4, КС-5, КС-6,№14,

№15,№16, №17,№18, №19,№20, №21,№22,№23, №24,№25,№26,№27, №28, САД, чардаківка)

планується пестицидна та фунгіцидна обробка

сільськогосподарських культур з 01.09 по 30.09.2023.

За інформацією СТОВ «Ломовате».

 

 

04.09.2023

 

За інформацією СТОВ «Ломовате» з 23.08 по 30.11.2023 буде цілодобове переміщення

вантажної техніки, яка задіяна під час збирання   гібридної кукурудзи та гібридного соняшнику.

 

 

 

25.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ

29 серпня 2023 року відбудуться заходи щодо вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день  оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Керівникам  забезпечити приспущення Державного Прапора України на адміністративних будівлях органів державної влади, державних підприємствах, установах і організаціях, у військових частинах та обмежити трансляції розважальних програм шляхом внесення відповідних змін до програм радіо і телебачення.

10.08.2023

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

04.08.2023

УВАГА! На полях СТОВ «Ломовате» (Двори, запілка, КС-1, КС-2, КС-3,КС-4, КС-5, КС-6,№14,

№15,№16, №17,№18, №19,№20, №21,№22,№23, №24,№25,№26,№27, №28, САД, чардаківка)

планується пестицидна та фунгіцидна обробка

сільськогосподарських культур з 03.08 по 31.08.2023.

За інформацією СТОВ «Ломовате».

 

 

 

 

 

******************

Засідання постійних депутатських комісій щодо розгляду проєктів рішень

на 43 сесію Сагунівської сільської ради відбудеться 04.08.2023 року 0 15.00 год

в залі засідань  Будинку культури( вул.Лесі Українки,773/3 с.Сагунівка)

28.07.2023

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування  «Детальний план території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції».

*************

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

*************

 

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції»

 

 • Згідно з рішенням Сагунівської сільської ради № 42-3/VIII від 13 липня 2023 року «Про надання дозволу виконавчому комітету Сагунівської сільської ради на розробку детального плану» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Детальний план території Сагунівської сільської ради (за межами населених пунктів) Черкаського району Черкаської області, орієнтовною площею 9500,00 га, яка планується для будівництва та експлуатації об’єктів вітроелектростанції», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку». Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 28-07-1343-23.
 • Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Сагунівська сільська рада.
 • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 28.07.2023 р. і триває до 06.08.2023 р. включно (10 календарних днів).

б) способи участі громадськості:

— надання пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу СЕО у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка, Черкаського району, Черкаської області, 19644; та в електронному вигляді на електронну скриньку Сагунівської сільської ради: sagunivskarada@ukr.net.

— надання пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу СЕО шляхом внесення таких зауважень до онлайн-платформи «ЕкоСистема» за посиланням https://eco.gov.ua/, в розділі «Адміністративні послуги» за реєстраційним номером справи Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з Заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Сагунівська сільська рада; офіційний сайт: https://sagunivskaotg.org.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Сагунівська сільська рада; поштова адреса: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка, Черкаського району, Черкаської області, 19644; електронна адреса: sagunivskarada@ukr.net; строки подання зауважень і пропозицій: від 28.07.2023 р. і триває до 06.08.2023 р. включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Сагунівська сільська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.

****************

18.07.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про рішення політичної ради політичної партії «Слуга народу» від 13 липня 2023 року

12.07.2023

Громадські обговорення проєкту аналітичного звіту

З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області інформує про початок проведення громадського обговорення проєкту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу території населеного пункту Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області у 2023 році.

 

Прийом пропозицій та зауважень до проєкту аналітичного звіту містобудівного моніторингу будуть прийматися з 14 липня 2023 року до 27 липня 2023 р., в електронному вигляді за адресою Відділу містобудування,  земельних відносин, комунальної власності: zemelny_viddil@ukr.net

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ за результатами містобудівного моніторингу с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області у 2023 році

03.07.2023

**********************************

УВАГА!!!

Засідання постійних депутатських комісій щодо розгляду проєктів рішень

на 42 сесію Сагунівської сільської ради відбудеться 03.07.2023 року 0 15.00 год

в залі засідань  Будинку культури( вул.Лесі Українки,773/3 с.Сагунівка)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**********************************

Що слід мати вдома, щоб захиститися від наслідків радіаційної аварії

3 вересня 2022
10948

Попри міжнародний нагляд за роботою Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, краще бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, зокрема і пов’язаних з поширенням радіації.

Попередньо Міністерство охорони здоров’я уже підготувало низку матеріалів:

У цьому матеріалі пояснюємо, чим потрібно бути забезпеченим, щоби пережити радіаційну аварію з мінімальною шкодою для здоров’я.

Якщо у вашій місцевості трапилася радіаційна аварія, її можна перечекати в приміщенні. Заздалегідь підготуйте:

 • Скотч, плівку, щільну тканину тощо – якщо ви будете залишатися у будинку, а не в укритті.

Радіоактивний пил осідатиме на усіх можливих поверхнях, тому слід ущільнити вікна та двері. Після того – не підходьте до них близько. Не користуйтеся зовнішніми системами вентиляції чи обігріву, зменшіть можливість потрапляння повітря з вулиці.

 • Засоби гігієни: мило, шампунь.

Після того, як ви зайдете у приміщення, слід змити з себе весь пил та бруд, тому найкращим буде прийняти душ. За відсутності такої можливості – вимийте руки, обличчя, відкриті ділянки шкіри. Намагайтеся не терти шкіру, щоб не пошкодити її та запобігти потраплянню радіоактивних речовин у рану.

 • Пластикові герметичні пакети, змінний одяг та взуття.

Після того, як ви змиєте з себе пил, слід переодягтися у чистий одяг, а попередній – акуратно зібрати у пластикові пакети (найкраще – герметичні) та покласти його подалі від людей чи домашніх тварин.

 • Їжа та вода.

Слід заздалегідь подбати про запаси їжі та води. Найкращим буде зберігати такі запаси у герметичних контейнерах. Пляшкова вода вважається придатною до споживання. Важливо, що кип’ятіння не знезаражує воду від радіоактивних речовин. Проте водопровідну воду можна використовувати для миття, але не для споживання.

 • Лікарські засоби.

Подбайте про запас ліків, які можуть бути потрібні вам за станом здоров’я.

Йодид калію слід приймати лише, якщо ви отримали таку вказівку від органів влади чи ДСНС. Приймати йодид калію «для профілактики» без потреби – неприпустимо. Це може зашкодити вашому здоров’ю.

 • Засоби зв’язку.

Влада сповіщатиме про ситуацію та даватиме вказівки, які потрібно виконувати, тому подбайте про наявність мобільного інтернету, телебачення, придбайте радіоприймач, який може працювати від батарейок у разі аварії на електромережах. Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел.

Також варто зібрати документи, адже вони можуть бути необхідними у разі евакуації.

Захистити себе від впливу радіації можливо лише за умови дотримання трьох основних правил – перебувати в укритті, стежити за офіційною інформацію та виконувати вказівки органів влади.

https://moz.gov.ua/article/news/scho-slid-mati-vdoma-schob-zahistitisja-vid-naslidkiv-radiacijnoi-avarii

28.06.2023

УВАГА!

Розгляд проекту «Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади

 

27 червня 2023 року відбувся ПЕРШИЙ попередній розгляд проекту «Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»!

 

У приміщенні управління містобудування та архітектури Черкаської обласної державної адміністрації Черкаська обласна державна адміністрація  фахівцями Консорціуму «Архітектура Геодезія Землеустрій» було представлено матеріали проекту «Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області».

 

Слід пам’ятати, що мешканці громади завжди прагнуть розвитку своїх населених пунктів. Тому врахування думок громади під час виконання робіт з просторового планування є корисним та важливим. Відкритість і прозорість громадських обговорень дозволяє врахувати усі пропозиції мешканців та фахівців. Комплексний план включатиме планувальні рішення щодо перспективного використання всієї території Сагунівської територіальної громади, на основі аналізу всіх ресурсів якими вона володіє, та надасть можливі варіанти вирішення проблемних питань громади, з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів.

 

Будь-які зауваження та пропозиції приймаємо в гул-формі: https://forms.gle/xtHgT9i69ts3C6oe6

27.06.2023

**************************************************************************************************************************************

ПАМ’ЯТКА про першочергові кроки при виявленні кібератак та/або кіберінцидентів

УВАГА!

ПРИ ВИЯВЛЕННІ КІБЕРАТАКИ АБО КІБЕРІНЦИДЕНТУ НЕОБХІДНО:

 

1)   Невідкладно (не пізніше 30 хвилин) з моменту виявлення, інформувати Національний координаційний центр кібербезпеки на report@ncscc.gov.ua про виявлену кібератаку або кіберінцидент, що потенційно може мати критичні наслідки для кібербезпеки держави із зазначенням об’єкта кібератаки (кіберінциденту), часу її здійснення та іншої наявної інформації.

2)   Невідкладно повідомити  Урядову команду реагування на кіберінциденти про виявлену кібератаку або кіберінцидент  на https://cert.gov.ua/ (тел. +38 (044) 281-88-25)

3)   Протягом 12 годин після виявлення такої кібератаки/кіберінцидента у встановленому порядку надавати Національному координаційному центру технічну інформацію (індикатори компрометації, тип атаки, особливості механізму реалізації тощо), а також інформацію щодо можливого джерела, потенційних наслідків, додаткових обставин, вжитих та запланованих заходів реагування.

4)   При підозрі у виявленні кібератаки або кіберінциденту, повідомте Департамент Кіберполіції за тел.: 0800-505-170, після з’єднання: 10-86; 047-252-0926; 063-634-1357, або за формою https://ticket.cyberpolice.gov.ua/

 

*************************************************************************************************************************************

 

ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ РОДИН ЗАХИСНИКІВ

 

Керівник напрямку роботи з родинами

Ю.А. Таранюк

тел.: (050) 461 25 56

 

Актуальна версія Дорожньої карти знаходиться за офіційним посиланням:

http://koordshtab.org/roadmap

***********************************************************************************************************************************

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ (ПОРЯДКУ ДІЙ) НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА

**************************************************************************************************************************************

26.06.2023

Проведення містобудівного моніторингу

Шановні мешканці Сагунівської територіальної громади!

Сагунівська сільська рада повідомляє, що відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в порядку, визначеному наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), відділом архітектури, містобудування та земельних відносин Сагунівської сільської ради проводиться містобудівний моніторинг щодо обґрунтування необхідності внесення змін до відповідної містобудівної документації та оновлення даних містобудівного кадастру.

Об’єктом містобудівного моніторингу визначено генеральний план с. Сагунівка

Ознайомитися з порядком надання пропозицій, структурою та змістом аналітичного звіту можна за посиланням:

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ, СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ АНАЛІТИЧНОГО ЗМІСТУ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ СЕЛА САГУНІВКА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Прийом пропозицій громадськості проводиться в період з 28.06.2023 по 14.07.2023 у гугл-формі з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання: https://forms.gle/NhVtfGYaULf8jxbe7

08.06.2023

Оголошення про обговорення проєкту Договору про співробітництво територіальних громад

Шановні мешканці Сагунівської територіальної громади!

 

Сагунівська сільська рада та Червонослобідська сільська рада повідомляють про початок процедури проведення громадського обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншому суб’єкту співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів. (у сфері надання послуг з питань містобудування і архітектури громадянам, що проживають та організаціям, які знаходяться на території Сагунівської сільської територіальної громади), розробленого на підставі Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 05.04.2023 № 217 «Про затвердження Примірних форм договорів про співробітництво територіальних громад та додаткових договорів про приєднання до співробітництва», підготовленого комісією згідно спільного розпорядження Червонослобідської сільської ради та Сагунівської сільської ради від 07.06.2021 № 116/15.

Ознайомитись з проєктом договору можливо в приміщенні Сагунівської сільської ради, за адресою: с. Сагунівка, вулиця Лесі Українки, 77/4.

Пропозиції громадськості приймаються з 08.06.2023 по 22.06.2023.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом.

Виконавчий комітет Сагунівської сільської ради.

10.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІЖМІСЬКИХ ТА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЩО ПРОХОДЯТЬ ТЕРИТОРІЄЮ ДВОХ АБО БІЛЬШЕ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ТА НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

28.04.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Схема санітарного очищення території населених пунктів Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаськоїобласті»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування схеми санітарного очищення території населених пунктів Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

 

13.04.2023

StopRussiaChannel | MRIYA – телеграм-канал від кіберполіції, що об’єднує понад 300 тисяч людей, створений для ліквідації ресурсів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну.
🔹Перевіряйте і блокуйте ресурси, що поширюють фейки та пропаганду.
🔹Ознайомлюйтесь з інструкціями для боротьби на інформаційному фронті.
🔹Додавайте посилання на репорт на підозрілий ресурс: @stopdrugsbot
👉 Приєднуйтесь до каналу MRIYA: https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6

Інформація на сайті відносно даного проекту.:
https://cyberpolice.gov.ua/news/kiberpolicziya-spilno-iz-volonteramy-zablokuvala—tysyach-vorozhyx-resursiv-3219/

За інформацією КІБЕРПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

03.04.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо початку переговорів про організацію співробітництва Сагунівської сільської територіальної громади через Сагунівську сільську раду в особі сільського голови Ірини Бодяненко та Червонослобідської сільської територіальної громади через Червонослобідську сільську раду в особі сільського голови Олександра Литвиненко у сфері  надання послуг з питань містобудування і архітектури громадянам, що проживають та організаціям, які знаходяться на території Сагунівської СТГ

 

Організатор громадського обговорення – Сагунівська сільська рада.

Мета громадського обговорення: Врахування думки мешканців Сагунівської територіальної громади щодо можливості співпраці між Сагунівською та Червонослобідською громадами у формі  делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів      Відповідно до ч.2 ст.1 Закону України “Про співробітництво територіальних громад”, співробітництво територіальних громад — відносини між двома або більше територіальними громадами, що здійснюється на договірних засадах у визначених законом формах з метою забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей, ефективного виконання органами місцевого самоврядування визначених законом повноважень.

Рішенням Сагунівської сільської ради №39-12/VIII від 27.03.2023 року доручено сільському голові Бодяненко І.І. до «31 » травня 2023 року забезпечити:    проведення вивчення, оцінки виконавчим органом Сагунівської сільської ради пропозиції Червонослобідського сільського  голови про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме між Сагунівською територіальною громадоюта   Червонослобідською територіальною громадою у сфері  надання послуг з питань містобудування і архітектури громадянам, що проживають та організаціям, які знаходяться на території Сагунівської СТГ

у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів      від «16» березня 2023 року № 712/01-08 (далі- пропозиція) щодо її відповідності потребам територіальної громади, а також її громадське обговорення;

підготовку та надання на чергову сесію ради пропозиції та проекту рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представника ( представників) до комісії для підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад.

Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення цього питання.

Усі пропозиції, зауваження та коментарі просимо надсилати на електронну пошту sagunivskarada@ukr.net, до 03.05.2023 року

Сільський голова    Ірина БОДЯНЕНКО

 

31.03.2023

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Внесення змін до генерального плану та плану зонування (у складі генерального плану) села Сагунівка Черкаського району Черкаської області» відповідно до вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ТА ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ (У СКЛАДІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ) СЕЛА САГУНІВКА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ТА ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ (У СКЛАДІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ) СЕЛА САГУНІВКА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

************

Професійне навчання безробітних буде відбуватись за принципом

 «Гроші ходять за людиною»

29 березня 2023 року набрав чинності Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2023 № 264 https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennia-poriadku-profesiinoi-pidhotovky-perepidhotovky-ta-pidvyshchennia-kvalifikatsii-zareiestrovanykh-bezrobitnykh-i240323-264

Новий порядок передбачає здійснення професійного навчання безробітних за принципом «гроші ходять за людиною». Безробітні зможуть самостійно обирати заклад освіти для проходження професійного навчання та у разі потреби місце проживання у період навчання.

Зарахування до закладів освіти та навчання в них, а також забезпечення місцем проживання буде здійснюватися на підставі сертифікату на навчання та сертифікату на проживання у період навчання.

Крім того, передбачена можливість вибору безробітним місця навчання у роботодавця безпосередньо на робочому місці за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування. Це дозволить скоротити терміни навчання і витрати на навчання, сприятиме працевлаштуванню безробітних та їх адаптації на робочому місці.

Ще одним нововведенням стало те, що роботодавцям надано можливість здійснювати попередній відбір безробітних, які виявили бажання пройти професійне навчання на робочому місці або навчатися за дуальною формою, перед отриманням ними сертифікатів на навчання.

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці розміщено на сайті Черкаського обласного центру зайнятості https://chk.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-robotodavciv-yaki-zamovyly-ta-zdiysnyuyut-profesiyne-navchannya-1

 

 

***********

30.03.2023

Програма «Прихисток» — спільна ініціатива Червоного Хреста України та Міністерства інфраструктури України, спрямована на допомогу особам, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Програма передбачає компенсацію витрат приватним домогосподарствам, які прихистили внутрішньо переміщених осіб з територій, де ведуться бойові дії або тимчасово окупованих населених пунктів.

Програма реалізується у 23 областях та місті Києві (крім Луганської області та АР Крим). https://redcross.org.ua/news/2023/03/46712/

Інформація з сайту Товариства Червоного Хреста України.

************

13.02.2023

Графік прийому громадян Черкаською філією Черкаського обласного центру зайнятості

 

11.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

При розробленні Комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області передбачено:

 • Ÿ внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки всіх форм власності, сформованих до 2004 року, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.
 • Ÿ внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, які перебувають у користуванні, але відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.

Просимо надати відомості від громадян, що мають у власності або користуванні земельні ділянки, на які не зареєстровано право власності або користування та власників земельних ділянок, які мають лише Державний акт на право власності на земельну ділянку старого зразку.

Інформацію надавати до старостатів сіл Топилівка та Боровиця, а також до відділу містобудування, земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сагунівської сільської ради (каб. № 1, вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка).

04.01.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Комплексний план просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області»

Заява про визначення обсягу СЕО проєкту документа державного планування комплексного плану просторового розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

26.10.2022

ФОРМУЄМО СПИСКИ ПРИСЯЖНИХ У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ

На підставі звернення Територіального управління державної судової адміністрації України у Черкаській області Черкаська районна рада здійснює формування списку громадян, які бажають бути присяжними Черкаського районного суду, Чигиринського районного суду, Кам’янського районного суду, Корсунь-Шевченківського районного суду, Городищенського районного суду, Канівського міськрайонного суду, Смілянського міськрайонного суду  Черкаської області.

Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Хто може бути присяжним?

Присяжними можуть бути громадяни України віком від 30 до 65 років, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду і володіють державною мовою.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути:

 • особи, визнані судом обмежено дієздатними чи недієздатними, або які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
 • особи, які мають незняту чи непогашену судимість;
 • особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • народні депутати України, члени, Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, апаратів судів, державні службовці, адвокати, нотаріуси, посадові особи органів місцевого самоврядування, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради правосуддя.

До розгляду яких справ залучаються присяжні?

У цивільних справах розглядають справи про:

 • обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;
 • визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;
 • усиновлення;
 • надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку;
 • примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу.

У кримінальних справах розглядають справи про злочини, за які передбачено довічне позбавлення волі.

Які обов’язки присяжних?

При розгляді справ у суді присяжні зобов’язані:

 • справедливо, безсторонньо та своєчасно розглядати і вирішувати судові справи відповідно до закону з дотриманням засад і правил судочинства;
 • дотримуватися правил суддівської етики, у тому числі виявляти та підтримувати високі стандарти поведінки у будь-якій діяльності з метою укріплення суспільної довіри до суду, забезпечення впевненості суспільства в чесності та непідкупності суддів;
 • виявляти повагу до учасників процесу;
 • не розголошувати відомості, які становлять таємницю, що охороняється законом, у тому числі таємницю нарадчої кімнати і закритого судового засідання;
 • виконувати вимоги та дотримуватися обмежень, установлених законодавством у сфері запобігання корупції.

За час виконання обов’язків у суді присяжним здійснюється виплата згідно затвердженого Порядку:

 • винагороди, розрахованої виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
 • витрат на проїзд і наймання житла;
 • добових.

Громадянам, які бажають бути включені до списку присяжних зазначених вище судів, необхідно подати до Черкаської районної ради наступний перелік документів:

 • заяву про включення до списку присяжних районного чи міськрайонного суду Черкаської області;
 • ксерокопію паспорта громадянина України (1 – 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце проживання кандидата);
 • документ, що підтверджує відсутність судимостей;
 • документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
 • згоду на обробку персональних даних.

Зазначені вище документи надсилаються на адресу: 18003 вул. Чорновола, 157 м. Черкаси Черкаський район Черкаська область каб.210, 212, 205. Електронна пошта: cherkaskarada@ukr.net. Довідки за тел. (0472) 64-34-76, (097) 898 22 63, (067)701 65 90.

За даними сайту Черкаської районної ради

http://www.rayrada.ck.ua/6783-formuyemo-spysky-prysyazhnykh-2.html

*****

15.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ
ДО ПРОЄКТУ БЮДЖЕТУ САГУНІВСЬКОЇ

СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
на 2023 рік

Розпочато роботу з розроблення проєкту бюджету Сагунівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Пропозиції щодо формування проєкту бюджету на 2023 рік приймаються у письмовому та електронному вигляді до 15 листопада 2022 року та подаються до відділу фінансів  Сагуніівської сільської ради.

У письмовому вигляді – із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та особистого підпису за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки,77/4.

У електронному вигляді пропозиції можна подати перейшовши за посиланням та заповнивши форму надання пропозицій

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWrURNnymRJUtCOQe1eDVUNxTM9YSk1CQUuP0tZ6vn23TxQQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

*****

15.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Про публічне представлення Концепції  інтегрованого розвитку території Cагунівської територіальної громади Черкаського району

Черкаської  області

 

Концепція інтегрованого розвитку території територіальної громади – документ стратегічного планування, що визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, відповідає державним і регіональним програмам розвитку. Концепція розробляється на принципах сталого розвитку з метою підвищення якості життя, доступності та рівності можливостей, сприяння розвитку соціальних суспільних відносин та ділової активності, оптимізації адміністративної діяльності.

Публічне представлення проекту «Концепції  інтегрованого розвитку території Cагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської  області» громадськості відбудеться 21.07.2022 року об 11:00 годині у приміщенні  будинку культури с. Сагунівка, за адресою: вул. Лесі Українки, буд. 77/3.

 

15.02.2022

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України з 15 по 18 лютого 2022 року проводить семінар-наради з питань науково-методичного супроводу реформи Нової української школи «Організація освітнього процесу в 5-х класах закладів загальної середньої освіти», під час яких будуть розглянуті особливості впровадження державного стандарту базової середньої освіти; методичні рекомендації щодо розроблення освітньої програми закладу загальної середньої освіти на основі типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти; особливості вибору модельних навчальних програм; результати апробації пілотних матеріалів з навчальних предметів/інтегрованих курсів закладами-учасниками інноваційного проєкту. Семінари-наради відбудуться  онлайн за посиланнями:

 

15 лютого 2022 року

Секція для керівників закладів освіти

14:00 – 16:00

https://youtu.be/GM_LEb0waWI

15 лютого 2022 року

Природнича галузь

16:00-16:30

https://youtu.be/YZX9Wnf2HJM

Математика

16:30-17:00

https://youtu.be/YZX9Wnf2HJM

Інформатика

17:00-17:30

https://youtu.be/YZX9Wnf2HJM

16 лютого 2022 року

Здоров’я, безпека, добробут

16:30-17:00

https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

Французька мова

17:00-17:30

https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

Мистецтво

17:30-18:00

https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

17 лютого 2022 року

Історія

16:30-17:00

https://youtu.be/bPwKzCX09lY

Етика

17:00-17:30

https://youtu.be/bPwKzCX09lY

Російська мова

17:30-18:00

https://youtu.be/bPwKzCX09lY

18 лютого 2022 року

Українська мова

14:30-15:00

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Українська література

15:00-15:30

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Інтегрований курс літератур

15:30-16:00

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Зарубіжна література

16:00-16:30

https://youtu.be/ohgffAjWV-4

22.12.2021

ПРОПОЗИЦІЇ І ІДЕЇ ПРОЄКТІВ У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ІНТЕГРОВАНОГО РОЗВИТКУ САГУНІВСЬКОЇ ТГ

07.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

у рамках реалізації концепції інтегрованого розвитку Сагунівської територіальної громади

 

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сагунівської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), яка (-і) дозволять реалізувати завдання концепції інтегрованого розвитку.

Інтегроване планування формує систему ефективного використання власних ресурсів, а також надає доступ до зовнішніх можливостей, задля  розвитку громади.

Ідеї проєктів можна подати у електронному вигляді, заповнивши відповідну гугл-форму https://forms.gle/Fo6DJmYeNzbZ2k4J9

Збір проєктних ідей триває до 15 грудня 2021 року. Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку, розглядатися не будуть.

Чекаємо на ваші ідеї! Будьте активні та долучайтеся до розвитку Сагунівської територіальної громади!

23.11.2021

Концепція інтегрального просторового розвитку

Громадське обговорення

Концепція інтегрального просторового розвитку Сагунівської сільської ради

 

Шановні жителі Сагунівської територіальної громади!

 

Робоча група з розробки Концепція інтегрального просторового розвитку Сагунівської сільської ради запрошує небайдужих до проведення стратегічної сесії  в рамках розробки Концепції.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням долучитись до заходу 25.11.2021 р. о 11.00 в приміщені Центру культури, дозвілля та спорту (будинок культури с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3).

В рамках заходу будуть оновлені стратегічні цілі розвитку громади.

Ваша думка важлива для нас!

З повагою, Робоча група

Тел. 096-553-7958, 096-294-1264

САГУНІВСЬКА ТГ ХАРАКТЕРИСТИКА ГРОМАДИ

20.10.2021

Оголошення про оприлюднення прийнятого рішення про розроблення концепції інтегрованого розвитку території Сагунівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

02.09.2021

ПРАВИЛА  правила благоустрою території  Сагунівської сільської ради затверджені рішенням Сагунівської сільської ради

15 вересня 2020  № 33-2/VІІ

Про затвердження правил благоустрою території Сагунівської сільської ради

01.09.2021

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану частини території в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7124985500:02:002:0498 загальною площею 0,4611га з нежитловими будівлями та спорудами АТ«ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка

 

Сагунівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану частини території в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7124985500:02:002:0498 загальною площею 0,4611га з нежитловими будівлями та спорудами АТ«ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка.

Проект детального плану території виконаний відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Сагунівської сільської ради від 21.10.2020 № 34-17/VІІ «Про надання дозволу виконавчому комітету Сагунівської сільської ради на розроблення детального плану території в                         с. Сагунівка по вул. Миру, 2А».

Замовник проекту: Сагунівська сільська рада.

Розробник проекту – КП «Архбюро» Черкаської районної ради, кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 003811.

Основна мета розробки детального плану території: детальним планом території передбачається визначення містобудівних умов та обмежень території виробничої бази з нежитловими будівлями та спорудами АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка та обґрунтування щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 4611 м2; площа покриття – 1596 м2, площа озеленення – 2364 м2, площа забудови земельної ділянки – 651 м2; коефіцієнт використання території – 14%.

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Сагунівській сільській раді за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/4 та на офіційному сайті сільської ради.

Пропозиції до проекту детального плану території приймаються Сагунівською сільською радою з 01.09.2021 по 30.09.2021 року, за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/4; електронна адреса: sagunivskarada@ukr.net.

01 жовтня 2021 року об 11:00 год., за адресою: с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3 (приміщення Будинку культури) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану частини території в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7124985500:02:002:0498 загальною площею 0,4611га з нежитловими будівлями та спорудами АТ«ЧЕРКАСИГАЗ» по вул. Миру, 2А в с. Сагунівка».

 

27.08.2021

Шановні жителі громади, якщо Ви постраждали від домашнього насильства,

або знаєте про вчинення домашнього насильства

звертайтесь за телефоном 0472 342-231 /ЦНАП Сагунівської сільської ради/

 

 

 

ЗАПИШИ СОБІ ЦІ ТЕЛЕФОНИ:

Національна поліція України — 102 або 0 800 500 202

Національна дитяча «гаряча» лінія — 0 800 500 225 ( дзвінки в межах України безкоштовні),

а також — 116 111 ( з мобільного)

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги —  0 800 213 103

************

09.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєктів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування Генеральних планів та планів зонування території (у складі Генерального плану) населених пунктів Сагунівської сільської ради, а саме:  с. Сагунівка, с. Топилівка і с. Боровиця Черкаського району Черкаської області

 

 • Повна назва документів державного планування (далі – ДДП), що пропонується та стислий виклад їхнього змісту:

«Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області», «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Топилівка Черкаського району Черкаської області» та «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Боровиця Черкаського району Черкаської області» розробляється ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ» згідно з рішеннями № 14-10/VII від 9 серпня 2019 р., № 9-20/VIII від 21 квітня 2021 року Сагунівської сільської ради на замовлення Сагунівської сільської ради відповідно до завдання.

Генеральний план є основним видом містобудівної документації, на місцевому рівні, призначений для обґрунтування довгострокової стратегії розвитку та забудови, іншого використання території населеного пункту, розробляється і затверджується в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

План зонування території (зонінг) — містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

 • Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області.
 • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 9 липня 2021 року і триває до 8 серпня 2021 року включно (30 календарних днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка, Черкаського району, Черкаської області, 19644; та в електронному вигляді на електронну скриньку Сагунівської сільської ради: sagunivskarada@ukr.net

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання звітів про стратегічну екологічну (далі – СЕО) ДДП відбудуться 6 серпня 2021 року, а саме:

 • звіту про СЕО ДДП «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області» о 11:00 у приміщенні Будинку культури за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3;
 • звіту про СЕО ДДП «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Топилівка Черкаського району Черкаської області» о 12:30 у приміщенні Будинку культури за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Топилівка, вул. Соборності 50/1;
 • звіту про СЕО ДДП «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Боровиця Черкаського району Черкаської області» о 14:00 у приміщенні Будинку культури за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Боровиця, вул. Крилівська 92/1;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктами ДДП, звітами про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – в приміщенні  Сагунівської сільської ради та на офіційному сайті Сагунівської сільської ради за посиланням: https://sagunivskaotg.org.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Сагунівська сільська рада; поштова адреса: вул. Лесі Українки, 77/4, с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області, 19644; електронна адреса: sagunivskarada@ukr.net; строки подання зауважень і пропозицій: від 9 липня 2021 року і триває до 8 серпня 2021 року включно (30 календарних днів).

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області.

 • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєктів ДДП: відсутня.

 

08.07.2021

Підсумки конкурсу, який відбувся 08.07.2021 в Сагунівській сільській раді щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна ( системи водогону), що належить до комунальної власності Сагунівської сільської ради.

Переможцем конкурсу по проведенню незалежної оцінки об’єкту – майна (системи водогону), що належить до комунальної власності Сагунівської сільської ради, розташована за адресою: Черкаська область, Черкаський район с.Сагунівка, з метою передачі в оренду визнано – ФОП «Богун Рімма Фаілівна» Строк надання послуг з оцінки – 4 календарних днів. Вартість надання послуг з оцінки – 5500,00 грн.

Сільський голова         Ірина Бодяненко

**************

15 позачергова сесія Сагунівської сільської ради  8 скликання запланована на– 12 липня  2021 року о 15-00 годині в залі засідань  ради (с.Сагунівка, вул. Лесі Українки, 77/3, другий поверх).

Сільський голова         Ірина Бодяненко

22.06.2021

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду

11.06.2021

Протокол №1 від 10.06.2021 Про засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників ЗЗСО

08.06.2021

Повідомлення про оприлюднення Заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєктів документів державного планування «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області», «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Топилівка Черкаського району Черкаської області», «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Боровиця Черкаського району Черкаської області»

ЗАЯВА СЕО ГП ТОПИЛІВКА ЗАЯВА СЕО ГП САГУНІВКА ЗАЯВА СЕО ГП БОРОВИЦЯ

21.05.2021

оголошення про проведення конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду

18.05.2021

Повідомлення про результати земельних торгів 12.05.21

Повідомлення про результати земельних торгів 13.05.21

07.04.2021

Результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності: Протокол від 07 квітня 2021 року засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна, що належить до комунальної власності Сагунівської сільської ради

01.04.2021

Сагунівська сільська рада 26 березня 2021 року  на 8 сесії 8 скликання прийняла рішення «Про укладання контракту за результатами конкурсу з директором комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сагунівської сільської ради». Призначено з 01.04.2021 року директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сагунівської сільської ради Лавріненко Наталію Володимирівну строком на 1 рік.

01 квітня 2021 року Лавріненко Н.В. приступила до виконання своїх функціональних обов’язків на посаді директора.

22.03.2021р.

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

09.11.2020р.

Оголошення Про роз»яснювальну роботу щодо проведення інвентаризації земельних ділянок

06.11.2020р.

Оголошення про відбір виконавця земельних торгів

05.06.2020р.

Оголошення про відбір виконавця земельних торгів

*************

28.11.2019р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК ТА БЮДЖЕТУ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК

Виконавчий комітет Сагунівської сільської ради повідомляє, що громадські слухання з обговорення Програми економічного і соціального розвитку Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та бюджету Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік,  будуть проведені 05 грудня 2019 року.

Просимо всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні цих питань за адресою: вул.Лесі Українки 77/3, концертний зал Будинку культури с.Сагунівка. Початок громадських слухань  о 14-00 год.

Проекти рішень сільської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сагунівської сільської ради на 2019 рік» та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та «Про бюджет Сагунівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»  в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Сагунівської сільської ради  https://sagunivskaotg.org.ua з 02.12.2019р.

*************

10.07.2019р.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР ВИКОНАВЦЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

*************

22.04.2019р.

Передсвяткова ярмарка початок з 6.00 год ранку:
с.Сагунівка, 25 квітня 2019 року /четвер/ на площі за Будинком культури
с.Топилівка, 26 квітня 2019 року /пятниця/ в центрі села
с.Боровиця 27 квітня 2019 року /субота/ в центрі села
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь та принести для реалізації власні вироби, продукцію, посадковий матеріал та інше.
Виконком сільської ради.
gid-300x170
diya-300x170
Platform.diya_baner
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow