Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

проект рішення Про встановлення туристичного збору на території Сагунівської сільської ради

проект рішення Про встановлення туристичного збору на території Сагунівської сільської ради

Аналіз регуляторного впливу Проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Сагунівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення «Про встановлення туристичного збору  на території Сагунівської сільської ради»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення «Про встановлення туристичного збору  на території Сагунівської сільської ради».

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення Сагунівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору  на території Сагунівської сільської ради» розміщено на офіційному сайті Сагунівської сільської ради http://sagunivskaotg.org.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження і пропозиції до Проекту рішення Сагунівської сільської ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу виконавчого комітету Сагунівської сільської ради: вул. Л.Українки, 77/4, с. Сагунівка Черкаська обл. Черкаський р-н. 19644. 

e-mail:  sagunivskarada@ukr.net   тел.(0472) 34-26-98

 

Сільський голова                                                  І.І.Бодяненко

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *