Гід з державних послуг
Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

 

Сагунівський сільський голова

Бодяненко Ірина Іванівна

тел./0472/ 342-242, моб.тел.067-556-65-35

Прийомні дні: вівторок та четвер

Прийомні години:  з 9 до 13 години та з 14 до 17 години

Повноваження сільського голови

Секретар сільської ради та виконавчого комітету

Гуржій Ольга Василівна

тел./0472/342-231

Прийомні дні: вівторок та четвер

Прийомні години:  з 9 до 13 години та з 14 до 17 години

Повноваження секретаря сільської ради

ВІДДІЛИ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності  тел./0472/342-231, тел.067-556-51-91

 Козко Лідія Борисівна — начальник відділу

Попков Олександр Миколайович — головний спеціаліст

Відділ містобудування,  земельних відносин, комунальної власності  тел./0472/342-352

Коваленко Валентина Григорівна  — начальник відділу

Зайченко Володимир Олексійович — головний спеціаліст

Братцева Ольга Миколаївна — провідний спеціаліст

Відділ освіти, охорони здоров’я,  культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту населення тел./0472/342-231

Чепурна Ірина Олександрівна — начальник відділу

Кононенко Ілона Миколаївна -спеціаліст

Відділ  «Центр надання адміністративних послуг» тел./0472/342-698, моб.тел.067-596-36-08

Атамась Алла Григорівна — адміністратор

Атамась Ольга Василівна — адміністратор

Шмиголь Валентина Володимирівна — адміністратор віддалене робоче місце с.Боровиця тел.096-810-68-69

Організаційно-правовий відділ тел.067-554-54-94

Зайченко Лариса Федорівна — начальник відділу

Топка Наталія Миколаївна — спеціаліст організаційного та інформаційного забезпечення апарату  2 категорії

Атамась Катерина Михайлівна — діловод

Пойда Тамара Михайлівна — діловод с.Топилівка

Виконавчий орган:Фінансовий відділ Сагунівської сільської ради /0472/342-231

Гуржій Тетяна Федорівна — начальник відділу

Рогата Ніна Михайлівна — головний спеціаліст

Виконавчий орган:Служба у справах дітей виконавчого комітету Сагунівської сільської ради моб.тел.097-140-90-31

Начальник служби Шапошник Валентина Василівна

Режим роботи

апарату виконавчого комітету

Сагунівської сільської ради на 2021 рік

День тижня Години роботи Обідня перерва
Понеділок 0800 год. — 1715 год. 1300 год. – 1400 год
Вівторок 0800 год. — 1715 год. 1300 год. – 1400 год
Середа 0800 год. — 1715 год. 1300 год. – 1400 год
Четвер 0800 год. — 1715 год. 1300 год. – 1400 год
П’ятниця 0800 год. — 1600 год. 1300 год. – 1400 год
Субота Вихідний день
Неділя Вихідний день

Режим роботи

відділу «Центр надання адміністративних послуг»

виконавчого комітету Сагунівської сільської ради

на 2021 рік

 

                                         с. Сагунівка, с.Боровиця

День тижня Години роботи
Понеділок 0800 год. — 1715 год.
Вівторок 0800 год. — 1715год.
Середа 0800 год. — 1715 год.
Четвер 0800 год. — 1715 год.
П’ятниця 0800 год. — 1600 год.
Неділя Вихідний день

— прийом громадян до 16:00

Склад виконавчого комітету Сагунівської сільської ради 8 скликання:

1.Бодяненко Ірина Іванівна  —  сільський голова

2.Хабло Руслан Миколайович  —  секретар сільської ради та виконкому

3.Зубаченко Валентина Василівна – староста с.Топилівка

4.Малиношевський Олександр Іванович – староста с.Боровиця

5.Козко Лідія Борисівна – начальник відділу-головний бухгалтер Сагунівської сільської ради

6.Зайченко Володимир Олексійович  – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, охорони праці Сагунівської сільської ради

7.Шапошник Валентина Василівна – начальник Служби у справах дітей.

8.Чепурна Ірина Олександрівна – начальник відділу освіти, охорони здоров’я,  культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту населення.

9.Налбандян Армен Миколайович – директор СТОВ «Дружба»

10.Турчак Олександр Григорович – начальник дільниці ТОВ «СаПрін 2005».

11.Сорока Іван Миколайович – фермер.

12.Козін Едуард Миколайович – виконавчий директор СТОВ «Ломовате».

13.Філіпоненко Ігор Анатолійович – приватний підприємець.

14.Самойленко Олександр Тарасови заступник директора «Маїс».

15.Коваленко Петро Панасович – заступник директора філії Кам’янка ТОВ СП «Нібулон».

16.Ратушний Олександр Михайлович – приватний підприємець.

17.Киркиченко Валентина Павлівна – сімейний лікар.

 

Боровицький старостинський округ с. Боровиця, вул. Крилівська, буд. 90-А;

Малиношевський Олександр Іванович,

посада: староста села Боровиця

дата народження: 07 березня 1961 року

освіта: вища, Глухівський державний педагогічний інститут ім. Сергєєва-Ценського, загальнотехнічний факультет

телефон: 04730-91341

Графік прийому громадян: понеділок — четвер з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця — з 8.00 до 16.00 год., вихідний: субота, неділя.

*****

Топилівський старостинський округ с. Топилівка вул. Соборності, буд. 50/2

Зубаченко Валентина Василівна,

посада: староста села Топилівка

дата народження: 12 жовтня 1962 року

освіта: вища, Уманський сільськогосподарський інститут, вчений агроном

телефон: 0 473097-6-37;

Графік прийому громадян: понеділок — четвер з 8.00 до 17.15 год.,

п’ятниця — з 8.00 до 16.00 год., вихідний: субота, неділя.

1.     Постійна комісія з питань бюджету,фінансів:

  • Ткаченко Світлана Михайлівна    —    голова комісії;
  • Кононенко Ніна Михайлівна        —    секретар комісії;
  • Брик Надія Іванівна  —    член комісії;
  • Абдулаєв Рагім Гусейн Огли —     член комісії.
  •  

2.           Постійна комісія з питань земельних відносин,екології та використання природних ресурсів:    

  • Лакутін Володимир Олександрович —  голова комісії;
  • Білоус Роман Григорович                  —  секретар комісії;
  • Данілов Федір Михайлович               —  член комісії;
  • Ратушняк Олександр Степанович    —  член комісії;
  • Герліц Віталій Васильович                 —   член комісії;
  • Атамась Алла Григорівна                  —   член комісії;

3.            Постійна комісії з питань правопорядку,регламенту,депутатської діяльності,етики місцевого самоврядування,культури молоді та спорту:                                                                                                                     

  • Джулай Олег Вікторович                —   голова комісії;
  • Хабло Вікторія Олександрівна      —  секретар комісії;
  • Супрун Ірина Василівна               —    член комісії;
  • Пойда Тамара Михайлівна         —   член комісії;
  • Ладан Микола Іванович  —   член комісії;
  • Супрун Наталія Володимирівна — член комісії.

4.            Постійна комісія з питань економічного розвитку об’єднаної громади,комунальної власності та державної регуляторної політики,з питань освіти,охорони здоров’я,материнства і дитинства:

  • Прищепа Людмила Вікторівна   –  голова комісії;
  • Атамась Андрій Васильович       —   секретар комісії;
  • Тяско Аліна Василівна                  —   член комісії;
  • Луговський Григорій Іванович     —   член комісії;
  •