Асоціації міст України
Для громадян з порушенням слуху

Боровицький старостинський округ с. Боровиця, вул. Крилівська, буд. 90-А;

Малиношевський Олександр Іванович,

посада: староста села Боровиця

дата народження: 07 березня 1961 року

освіта: вища, Глухівський державний педагогічний інститут ім. Сергєєва-Ценського, загальнотехнічний факультет

телефон: 04730-91341

Графік прийому громадян: понеділок — четвер з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця — з 8.00 до 16.00 год., вихідний: субота, неділя.

*****

Топилівський старостинський округ с. Топилівка вул. Соборності, буд. 50/2

Зубаченко Валентина Василівна,

посада: староста села Топилівка

дата народження: 12 жовтня 1962 року

освіта: вища, Уманський сільськогосподарський інститут, вчений агроном

телефон: 0 473097-6-37;

Графік прийому громадян: понеділок — четвер з 8.00 до 17.15 год.,

п’ятниця — з 8.00 до 16.00 год., вихідний: субота, неділя.

1.     Постійна комісія з питань бюджету,фінансів:

  • Ладан Микола Іванович        —    голова комісії;
  • Гуржій Ольга Василівна        —    секретар комісії;
  • Цибенко Володимир Вікторович  —    член комісії;
  • Ткаченко Світлана Михайлівна —    член комісії;
  • Абдулаєв Рагім Гусейн Огли —     член комісії.
  •  

2.           Постійна комісія з питань земельних відносин,екології та використання природних ресурсів:    

  • Лакутін Володимир Олександрович —  голова комісії;
  • Білоус Роман Григорович                  —  секретар комісії;
  • Данілов Федір Михайлович               —  член комісії;
  • Ратушняк Олександр Степанович    —  член комісії;
  • Герліц Віталій Васильович                 —   член комісії;
  • Атамась Алла Григорівна                  —   член комісії;

3.            Постійна комісії з питань правопорядку,регламенту,депутатської діяльності,етики місцевого самоврядування,культури молоді та спорту:                                                                                                                     

  • Джулай Олег Вікторович                —   голова комісії;
  • Хабло Вікторія Олександрівна      —  секретар комісії;
  • Супрун Ірина Василівна               —    член комісії;
  • Пойда Тамара Михайлівна         —   член комісії;
  • Кононенко Ніна Миколаїна-член комісії.

4.            Постійна комісія з питань економічного розвитку об’єднаної громади,комунальної власності та державної регуляторної політики,з питань освіти,охорони здоров’я,материнства і дитинства:

  • Прищепа Людмила Вікторівна   –  голова комісії;
  • Атамась Андрій Васильович       —   секретар комісії;
  • Тяско Аліна Василівна                  —   член комісії;
  • Луговський Григорій Іванович     —   член комісії;
  • Брик Надія Іванівна – член комісії.